Gå til hovedindhold

Lavinde Copenhagen Boost Deep Hydrating Eye Mask 6 Treatments

Lavinde CopenhagenKosmetikAllergi-certificeretØjenpleje og anti-agingEAN: 5700002067579

Allergi-certificeret øjenmaske med Lipid Ceramide Complex og aktive peptider. Forebygger fine linjer og giver øjeblikkeligt fugtboost til øjenområdet. Læs mere

Pris fra 168 krtil 250 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 82 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lavinde Copenhagen Boost Deep Hydrating Eye Mask 6 Treatments og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 168 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lavinde Copenhagen Boost Deep Hydrating Eye Mask 6 Treatments
-30%168 kr
Før 240 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lavinde Copenhagen BOOST Deep Hydration Eye Mask 6 pieces
-25%187,5 kr
Før 250 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Staybeautiful
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LAVINDE BOOST Deep Hydrating Eye Mask 6 Behandlinger
239 kr
Til butik
Gå til Skinsense
TrustScore 5 ud af 54,8
Lavinde Copenhagen - Deep hydrating Eye mask pakke med 6stk.
249,95 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Lavinde BOOST - DEEP HYDRATING EYE MASK, 6 treatments.
250 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lavinde Copenhagen BOOST - Deep Hydrating Eye Mask 6 stk
250 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lavinde Copenhagen Boost Deep Hydrating Eye Mask 6 Treatments koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lavinde Copenhagen Boost Deep Hydrating Eye Mask 6 Treatments koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK168 kr168 krKøb
2NiceHair.dk187,5 kr187,5 krKøb
3Staybeautiful239 kr239 krKøb
4Skinsense249,95 kr249,95 krKøb
5Ren-velvaereshop.dk250 kr250 krKøb
6Lyko DK250 kr250 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Lavinde Copenhagen BOOST Deep Hydrating Eye Mask 6 Treatments

Lavinde Copenhagen

Allergi-certificeret øjenmaske med Lipid Ceramide Complex og aktive peptider. Forebygger fine linjer og giver øjeblikkeligt fugtboost til øjenområdet.

• Øjenpleje og anti-aging
• Allergi-certificeret

Beskrivelse

Lavinde Copenhagen BOOST Deep Hydrating Eye Mask er verdens første allergi-certificeret øjenmaske godkendt af Asthma Allergy Nordic. Denne innovative øjenmaske indeholder Lipid Ceramide Complex, der tilfører huden dybdegående fugt og gendanner hudens beskyttende barrierefunktion. Med aktive peptider fra Argireline og SkinTight's opstrammende formel forebygger og reducerer den fine linjer omkring øjnene. Masken reducerer hævelse og rødme, efterlader huden med en smuk, fornyet glød. Silkeblød tekstur der forbliver på plads i 15-20 minutter. Perfekt til alle hudtyper, inklusiv følsom hud. Kan anvendes af gravide og ammende.

Specifikationer

Fri for:Paraben og parfume
Hudtype:Alle hudtyper, følsom hud
Indhold:6 stk behandlinger (2 x 3,4g)
Certificering:Asthma Allergy Nordic
Anvendelsestid:15-20 minutter
Hovedingredienser:Lipid Ceramide Complex, Argireline, Sodium Hyaluronate

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvad gør denne øjenmaske særlig sammenlignet med andre?

Det er verdens første øjenmaske certificeret af Asthma Allergy Nordic, hvilket betyder den er testet og godkendt til følsom hud og allergiramte.

Kan gravide og ammende bruge denne øjenmaske?

Ja, produktet er sikkert for gravide og ammende kvinder da det er fri for skadelige stoffer og parfume.

Hvor længe skal masken sidde på for bedste resultat?

Lad masken sidde i 15-20 minutter for optimal absorption af de aktive ingredienser, derefter masseres overskydende produkt ind.

Hjælper masken mod fine linjer og rynker?

Ja, med Argireline peptider og SkinTight formel forebygger og reducerer den synligt fine linjer og har en udglattende effekt på eksisterende rynker.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lavinde Copenhagen Boost Deep Hydrating Eye Mask 6 Treatments

PriceData har fulgt prisen på Lavinde Copenhagen Boost Deep Hydrating Eye Mask 6 Treatments i 180 dage. Laveste pris i perioden er 162 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 239 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 197 kr.

Den nuværende pris på 168 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 30% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Lavinde Copenhagen Boost Deep Hydrating Eye Mask 6 Treatments. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Lavinde Copenhagen Boost Deep Hydrating Eye Mask 6 Treatments de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026168 kr19,5 kr (10%)
18. maj 2026187,5 kr12,46 kr (6%)
12. maj 2026199,96 kr39,04 kr (16%)
11. maj 2026239 kr39,04 kr (20%)
22. apr. 2026199,96 kr39,04 kr (16%)
18. apr. 2026239 kr51,5 kr (27%)
14. apr. 2026187,5 kr12,5 kr (6%)
13. apr. 2026200 kr12,5 kr (7%)
9. apr. 2026187,5 kr17,5 kr (10%)
27. mar. 2026170 kr14,96 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret