Gå til hovedindhold

Lavera Cream to Powder Foundation - 01 Light - 10,5 gr.

LaveraFoundation og concealereEAN: 4021457651719
Pris fra 89,96 krtil 159 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 69,04 kr (43% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lavera Cream to Powder Foundation - 01 Light - 10,5 gr. og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89.96 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
-25%89,96 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lavera Cream to Powder Foundation - 01 Light - 10,5 gr. billede

Produktinformation

Et must have til en fejlfri makeup. Dens unikke formel giver perfekt dækning uden du føler, at du har en maske på. Giver moderat dækning og efterlader huden jævn og glat med en smuk glød.Ideel til at skjule ufuldkommenheder såsom rødme og pletter.

Produktspecifikationer

Mærke: Lavera
Kategori: Lavera kosmetik
EAN: 4021457651719
Varenr.: 24385
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Lavera Cream to Powder Foundation 01 Light, 10,5g
96,95 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lavera Cream to Powder Foundation - 01 Light X
-17%99,95 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lavera Cream to Powder Foundation - 01 Light X billede

Produktinformation

En uundværlig tilføjelse til din makeup-rutine. Den specielle formel sikrer en fejlfri dækning uden at føles tung på huden. Tilbyder medium dækning og efterlader huden ensartet og blød med en strålende glød. Perfekt til at camouflere ujævnheder som rødme...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lavera
Kategori: Makeup
EAN: 4021457651719
Varenr.: 53670
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Cream to Powder Foundation - 01 Light - 11 gram
104 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lavera Cream to Powder Foundation Light 01
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lavera Cream to Powder Foundation - 01 Light - 10,5 gr. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lavera Cream to Powder Foundation - 01 Light - 10,5 gr. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Duft og Natur89,96 kr89,96 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk96,95 kr96,95 krKøb
3Helsegrossisten.dk99,95 kr99,95 krKøb
4Økologisk-Supermarked104 kr104 krKøb
5Lyko DK159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lavera Cream to Powder Foundation - 01 Light - 10,5 gr.

PriceData har fulgt prisen på Lavera Cream to Powder Foundation - 01 Light - 10,5 gr. i 135 dage. Laveste pris i perioden er 89,96 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 99,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 96 kr.

Den nuværende pris på 89,96 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Lavera Cream to Powder Foundation - 01 Light - 10,5 gr.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Lavera Cream to Powder Foundation - 01 Light - 10,5 gr. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202689,96 kr6,99 kr (7%)
14. apr. 202696,95 kr3 kr (3%)
13. apr. 202699,95 kr3 kr (3%)
30. mar. 202696,95 kr1 kr (1%)
14. mar. 202695,95 kr4 kr (4%)
13. mar. 202699,95 kr4 kr (4%)
3. mar. 202695,95 kr5,99 kr (7%)
28. feb. 202689,96 kr5,99 kr (6%)
19. jan. 202695,95 kr4 kr (4%)
17. jan. 202699,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret