Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Tud 2xØ16-20 mm for FUGA indmurings- og instøbningsdåser.

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302155823
Pris fra 12,99 krtil 24,34 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 11,35 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 12 kr 25. mar.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Tud 2xØ16-20 mm for FUGA indmurings- og instøbningsdåser. og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12.99 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK tud 2xØ16-20 for indmurings- og indstøbningsdåser
12,99 kr
Til butik
LK tud 2xØ16-20 for indmurings- og indstøbningsdåser billede

Produktinformation

Dobbelttud for 16 mm og 20 mm rør skal altid anvendes for at opnå tæthed under støbning. Anvendes ligeledes til FUGA Air indmuringddåser når 20 mm tilgang ønskes. Reduktionsniplen fjernes inden 20mm rør kan monteres.Dåsesortiment ses under relaterede prod...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: Gray/White
Størrelse: Diameter 16-20 mm
EAN: 5703302155823
Varenr.: 1017059195
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK tud 2xØ16-20 for indmurings- og indstøbningsdåser
14 kr
Til butik
LK tud 2xØ16-20 for indmurings- og indstøbningsdåser billede

Produktinformation

Praktisk dobbelttud sikrer optimal tæthed ved indmurings- og indstøbningsarbejdeSkab tæt og pålidelig rørføring i dit el-projekt med denne dobbelttud, der er udviklet til indmurings- og indstøbningsdåser. Løsningen er til dig, der ønsker at sikre nem og t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El-artikler
Farve: Gray/White
Størrelse: Diameter 16-20 mm
EAN: 5703302155823
Varenr.: 1017059195
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK tud 2xØ16-20 for indmurings- og indstøbningsdåser
14 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Tud 2xØ16-20 mm for FUGA indmurings- og instøbningsdåser
14 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK tud 2xØ16-20 for indmurings- og indstøbningsdåser
15 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tud 2xø16-20mm fuga indm + isd
15 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
15,36 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA tud 2xØ16-20 mm for AIR indmurings- og indstøbningsdåser
16 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Tud 2Xø16-20Mm Fuga Imd + Isd
18,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK tud 2xØ16-20 for indmurings- og indstøbningsdåser
20 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga AIR tud 2xØ16-20mm
24,34 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga AIR tud 2xØ16-20mm
24,34 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Tud 2xØ16-20 mm for FUGA indmurings- og instøbningsdåser. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Tud 2xØ16-20 mm for FUGA indmurings- og instøbningsdåser. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl12,99 kr12,99 krKøb
2LampeGuru.dk14 kr14 krKøb
3LavprisVVS14 kr14 krKøb
4Elvvs.dk14 kr14 krKøb
5Greenline15 kr15 krKøb
6MaintainIt15 kr15 krKøb
7CS MEGASTORE DK15,36 kr54,36 krKøb
8Proshop DK16 kr55 krKøb
9vvsfittings.dk18,75 kr18,75 krKøb
10BilligVVS DK20 kr20 krKøb
11EL-GROSSISTEN24,34 kr24,34 krKøb
12EL-NETSALG24,34 kr24,34 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Tud 2xØ16-20 mm for FUGA indmurings- og instøbningsdåser.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Tud 2xØ16-20 mm for FUGA indmurings- og instøbningsdåser. i 177 dage. Laveste pris i perioden er 11,54 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 15 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 13 kr.

Den nuværende pris på 12,99 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Tud 2xØ16-20 mm for FUGA indmurings- og instøbningsdåser.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Tud 2xØ16-20 mm for FUGA indmurings- og instøbningsdåser. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202612,99 kr1,01 kr (7%)
30. maj 202614 kr1,01 kr (8%)
12. maj 202612,99 kr1,01 kr (7%)
11. maj 202614 kr1,01 kr (8%)
24. apr. 202612,99 kr1,01 kr (7%)
23. apr. 202614 kr1,01 kr (8%)
17. apr. 202612,99 kr1,01 kr (7%)
15. apr. 202614 kr1,01 kr (8%)
29. mar. 202612,99 kr
25. mar. 202612 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret