Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Pudsudligningsring for nye FUGA indmurings- og indstøbningsdåser 2,5 modul.

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302155922
Pris fra 17 krtil 22,69 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 5,69 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Pudsudligningsring for nye FUGA indmurings- og indstøbningsdåser 2,5 modul. og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 17 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK pudsudligningsring for 2,5 modul Fuga Air indmuringsdåse
17 kr
Til butik
LK pudsudligningsring for 2,5 modul Fuga Air indmuringsdåse billede

Produktinformation

Pudsudligningsringene er beregnet til montage i LK FUGA Air indmurings- og indstøbningsdåser. De anvendes til dybereliggende indmurede eller indstøbte dåser. Efter pudsudligningsringen er sat på dåsen og spartlet til, skæres den overskydende plast af og F...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: Grey
Størrelse: 1.5 module
EAN: 5703302155922
Varenr.: 1017059302
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK pudsudligningsring for 2,5 modul Fuga Air indmuringsdåse
18 kr
Til butik
LK pudsudligningsring for 2,5 modul Fuga Air indmuringsdåse billede

Produktinformation

Nem pudsudligning til Fuga Air indmuringsdåserSkab en flot og ensartet væg, selv når eldåsen ligger lidt for dybt til klassisk montage. Med LK pudsudligningsringen for 2,5 modul får du en enkel og pålidelig løsning, der udligner pudslag og forbereder en j...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El-artikler
Farve: Grey
Størrelse: 1.5 module
EAN: 5703302155922
Varenr.: 1017059302
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK pudsudligningsring for 2,5 modul Fuga Air indmuringsdåse
18 kr
Til butik
LK pudsudligningsring for 2,5 modul Fuga Air indmuringsdåse billede

Produktinformation

Pudsudligningsringe til montage i Air indmurings- og indstøbningsdåser, ved dybere liggende indmurede eller indstøbte dåser. Nårpudsudligningsringen er monteret på dåsen og spartlet til, skæres overskydende plast af og indsatser monteres. DataStørrelse: 2...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: Grey
Størrelse: 1.5 module
EAN: 5703302155922
Varenr.: 1017059302
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK pudsudligningsring for 2,5 modul Fuga Air indmuringsdåse
19 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Pudsudligningsring for nye FUGA indmurings- og indstøbningsdåser 2,5 modul
19 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
19,02 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK pudsudligningsring for 2,5 modul Fuga Air indmuringsdåse
20 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA AIR pudsudligningsring 2½ modul
20 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pudsudl.ring fuga indm+isd 2,5m
20 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
LK FUGA Pudsudligningsring Imd+Isd 2,5M
22,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga AIR pudsudligningsring 2½m
22,69 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga AIR pudsudligningsring 2½m
22,69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Pudsudligningsring for nye FUGA indmurings- og indstøbningsdåser 2,5 modul. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Pudsudligningsring for nye FUGA indmurings- og indstøbningsdåser 2,5 modul. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl17 kr17 krKøb
2LampeGuru.dk18 kr18 krKøb
3LavprisVVS18 kr18 krKøb
4Greenline19 kr19 krKøb
5Elvvs.dk19 kr19 krKøb
6CS MEGASTORE DK19,02 kr58,02 krKøb
7BilligVVS DK20 kr20 krKøb
8Proshop DK20 kr59 krKøb
9MaintainIt20 kr20 krKøb
10vvsfittings.dk22,5 kr22,5 krKøb
11EL-GROSSISTEN22,69 kr22,69 krKøb
12EL-NETSALG22,69 kr22,69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Pudsudligningsring for nye FUGA indmurings- og indstøbningsdåser 2,5 modul.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Pudsudligningsring for nye FUGA indmurings- og indstøbningsdåser 2,5 modul. i 147 dage. Laveste pris i perioden er 17 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 18 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 18 kr.

Den nuværende pris på 17 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Pudsudligningsring for nye FUGA indmurings- og indstøbningsdåser 2,5 modul.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Pudsudligningsring for nye FUGA indmurings- og indstøbningsdåser 2,5 modul. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202617 kr1 kr (6%)
30. maj 202618 kr1 kr (6%)
24. apr. 202617 kr1 kr (6%)
23. apr. 202618 kr1 kr (6%)
2. mar. 202617 kr1 kr (6%)
1. mar. 202618 kr1 kr (6%)
5. feb. 202617 kr1 kr (6%)
4. feb. 202618 kr
3. feb. 202617,5 kr
9. jan. 202617 kr1 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret