Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen 10 stk LK OPUS 66 kombi stikkontakt EDB 2-pol med jord i hvid

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302043762
Pris fra 77,5 krtil 1.430 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 1.352,5 kr (95% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 10 stk LK OPUS 66 kombi stikkontakt EDB 2-pol med jord i hvid og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 77.5 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
OPUS 66 indsats kombi stikkontakt EDB 2-pol m jord
77,5 kr
Til butik
OPUS 66 indsats kombi stikkontakt EDB 2-pol m jord billede

Produktinformation

Anvendes til forhindring af tilslutning af uautoriserede brugsgenstande til særskilt edb-net. Leveres med tangent/afdækning. Ved montage på underlag anvendes højde 34 mm. På panelunderlag anvendes højde 42 mm.Er konstrueret med rektangulære og skråtstille...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK. Opus 66 Stikkontakter HV
EAN: 5703302043762
Varenr.: 15845689852239
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
OPUS 66 indsats kombi stikkontakt EDB 2-pol m jord
77,5 kr
Til butik
OPUS 66 indsats kombi stikkontakt EDB 2-pol m jord billede

Produktinformation

OPUS 66 indsats kombi stikkontakt EDB 2-pol med jord er designet til sikker og kontrolleret tilslutning af specielle EDB-stik i indendørs installationer. Stikkontakten forhindrer utilsigtet tilslutning af uautoriserede brugsgenstande til dedikerede EDB-ne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK. Opus 66 Stikkontakter HV
EAN: 5703302043762
Varenr.: 15109129011526
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK OPUS ® 66 EDB Stikkontakt 2P+N med jord, 1 modul, hvid
87 kr
Til butik
LK OPUS ® 66 EDB Stikkontakt 2P+N med jord, 1 modul, hvid billede

Produktinformation

Anvendes til forhindring af tilslutning af uautoriserede brugsgenstande til særskilt edb-net.Leveres med tangent/afdækning.Ved montage på underlag anvendes højde 34 mm. På panelunderlag anvendes højde 42 mm. Er konstrueret med rektangulære og skråtstilled...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK OPUS 66 Stikkontakter
EAN: 5703302043762
Varenr.: 13160
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN OPUS® 66 stikkontakt EDB 2-pol med jord hvid.
123 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK OPUS 66 stikkontakt EDB 2-pol med jord 1 modul, hvid
123 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Opus66 stikk edb 2p m/j hv
150 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Opus 66 Stikkontakt 2P Edb M/J Hvid
168,75 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
10 stk LK Opus 66 EDB Stikkontakt m/jord
1.290 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
10 stk LK Opus 66 EDB stikkontakt med jord, 1 modul, Hvid
1.290 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
10 stk LK Opus 66 EDB stikkontakt med jord, 1 modul, Hvid
1.430 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
10 stk LK OPUS 66 kombi stikkontakt EDB 2-pol med jord i hvid
1.430 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 10 stk LK OPUS 66 kombi stikkontakt EDB 2-pol med jord i hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 10 stk LK OPUS 66 kombi stikkontakt EDB 2-pol med jord i hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN77,5 kr77,5 krKøb
2EL-NETSALG77,5 kr77,5 krKøb
3Elvvs.dk87 kr87 krKøb
4CS MEGASTORE DK123 kr162 krKøb
5Proshop DK123 kr162 krKøb
6MaintainIt150 kr150 krKøb
7vvsfittings.dk168,75 kr168,75 krKøb
8Greenline1.290 kr1.290 krKøb
9LavprisEl1.290 kr1.290 krKøb
10BilligVVS DK1.430 kr1.430 krKøb
11LavprisVVS1.430 kr1.430 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 10 stk LK OPUS 66 kombi stikkontakt EDB 2-pol med jord i hvid

PriceData har fulgt prisen på 10 stk LK OPUS 66 kombi stikkontakt EDB 2-pol med jord i hvid i 165 dage. Laveste pris i perioden er 77,5 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 111 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 88 kr.

Den nuværende pris på 77,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for 10 stk LK OPUS 66 kombi stikkontakt EDB 2-pol med jord i hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for 10 stk LK OPUS 66 kombi stikkontakt EDB 2-pol med jord i hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. mar. 202677,5 kr33,5 kr (30%)
3. mar. 2026111 kr33,5 kr (43%)
3. feb. 202677,5 kr8,5 kr (10%)
2. feb. 202686 kr8,5 kr (11%)
14. jan. 202677,5 kr8,5 kr (10%)
13. jan. 202686 kr8,5 kr (11%)
7. jan. 202677,5 kr30,5 kr (28%)
6. jan. 2026108 kr22 kr (26%)
5. jan. 202686 kr8,5 kr (11%)
23. dec. 202577,5 kr30,5 kr (28%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret