Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Monteringsramme for stikkontakt med afbryder Smal minitangent

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302006217
Pris fra 47 krtil 68 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 46 kr 9. apr.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Monteringsramme for stikkontakt med afbryder Smal minitangent og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 47 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Smal Minitangent monteringsramme for stikkontakt med afbryder, grå
47 kr
Til butik
LK Smal Minitangent monteringsramme for stikkontakt med afbryder, grå billede

Produktinformation

Må ikke installeres i nyinstallationer og må derfor kun anvendes i forbindelse med udskiftning i eksisterende installationer.

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Lauritz Knudsen
Artikel nr.: 102H0566
EAN: 5703302006217
Varenr.: 2766746
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK Smal Minitangent - Montageramme for Minitangent stikkontakt
48 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Minitangent Smal Stk Montageram
53,42 kr
Til butik
Minitangent Smal Stk Montageram billede

Produktinformation

Må ikke installeres i nyinstallationer og må derfor kun anvendes i forbindelse med udskiftning i eksisterende installationer. LK FUGA-rammer, -dåser og underlag er testet sammen med LK FUGA-indsatse. Schneider Electric kan ikke garantere for kvaliteten og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Plumbing
EAN: 5703302006217
Varenr.: 8014677246274
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Montageramme f/Smal Minitangent stikkontakt
54 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Smal Minitangent monteringsramme for stikkontakt
54,79 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Smal Minitangent monteringsramme for stikkontakt
54,79 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Minitangent smal stk montageram
55 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Monteringsramme for stikkontakt med afbryder Smal minitangent
68 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Monteringsramme for stikkontakt med afbryder Smal minitangent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Monteringsramme for stikkontakt med afbryder Smal minitangent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK47 kr86 krKøb
2WATTOO.DK48 kr48 krKøb
3Billigelogvvs.dk53,42 kr53,42 krKøb
4Elvvs.dk54 kr54 krKøb
5EL-GROSSISTEN54,79 kr54,79 krKøb
6EL-NETSALG54,79 kr54,79 krKøb
7MaintainIt55 kr55 krKøb
8CS MEGASTORE DK68 kr87 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Monteringsramme for stikkontakt med afbryder Smal minitangent

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Monteringsramme for stikkontakt med afbryder Smal minitangent i 147 dage. Laveste pris i perioden er 45 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 48 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 47 kr.

Den nuværende pris på 47 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Monteringsramme for stikkontakt med afbryder Smal minitangent. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Monteringsramme for stikkontakt med afbryder Smal minitangent de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202647 kr1 kr (2%)
11. apr. 202648 kr2 kr (4%)
9. apr. 202646 kr1 kr (2%)
7. jan. 202645 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret