Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN FUGA® stikkontakt 2-pol + DK jord med LED 1,5 modul, hvid.

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302159920
Pris fra 194 krtil 214,4 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 20,4 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 177 kr 5. mar.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN FUGA® stikkontakt 2-pol + DK jord med LED 1,5 modul, hvid. og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 194 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
194 kr
Til butik
LAURITZ KNUDSEN FUGA® stikkontakt 2-pol + DK jord med LED 1,5 modul, hvid. billede

Produktspecifikationer

Kategori: Afbrydere & Stikkontakter
Farve: 1
Artikel nr.: 541D6711
EAN: 5703302159920
Varenr.: 3632396
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA stikkontakt med LED-lampe 230 V 2-pol med jord 1½ modul, hvid
194 kr
Til butik
LK FUGA stikkontakt med LED-lampe 230 V 2-pol med jord 1½ modul, hvid billede

Produktinformation

Stikkontakt for bolig installationer eller lignende. Den primære befæstigelse i dåser og underlag sker via de medleverede klostykker. Den sekundært via skrue for teknisk monteringsramme i front af dåse. Tertiært via skruetårne i bund af dåse. Er egnet til planforsænket montage i dåser for indmuring, indstøbning- og til isætning forfra, dåse til lette skillevægge samt på underlag og panelunderlag. Afdækning er konstrueret med 6 mm krave. Med stikprop isat lyser LED lampen. Indsatsen er forsynet med klostykker for fastgørelse i dåser. Leveres med Hvid LED lampe.

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Lauritz Knudsen
Artikel nr.: 541D6711
EAN: 5703302159920
Varenr.: 2765974
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Stikkontakt m/jord med LED lampe, 1,5 modul hvid
195 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fuga Stikk Mj Og Led 1,5M Hv
199,76 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga stikk mj og led 1,5m hv
205 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fuga stikkontakt m. jord og LED lampe 1½ modul - hvid
214,4 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Fuga stikkontakt m. jord og LED lampe 1½ modul - hvid
214,4 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA® stikkontakt 2-pol + DK jord med LED 1,5 modul, hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA® stikkontakt 2-pol + DK jord med LED 1,5 modul, hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK194 kr233 krKøb
2Proshop DK194 kr233 krKøb
3Elvvs.dk195 kr195 krKøb
4Billigelogvvs.dk199,76 kr199,76 krKøb
5MaintainIt205 kr205 krKøb
6EL-GROSSISTEN214,4 kr214,4 krKøb
7EL-NETSALG214,4 kr214,4 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN FUGA® stikkontakt 2-pol + DK jord med LED 1,5 modul, hvid.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN FUGA® stikkontakt 2-pol + DK jord med LED 1,5 modul, hvid. i 166 dage. Laveste pris i perioden er 166 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 194 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 179 kr.

Den nuværende pris på 194 kr er 8% over normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA® stikkontakt 2-pol + DK jord med LED 1,5 modul, hvid.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA® stikkontakt 2-pol + DK jord med LED 1,5 modul, hvid. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. apr. 2026194 kr5 kr (3%)
27. mar. 2026189 kr12 kr (7%)
5. mar. 2026177 kr11 kr (7%)
19. feb. 2026166 kr14 kr (8%)
14. jan. 2026180 kr7 kr (4%)
12. jan. 2026173 kr8 kr (4%)
11. jan. 2026181 kr7 kr (4%)
10. jan. 2026174 kr7 kr (4%)
30. dec. 2025181 kr2 kr (1%)
28. dec. 2025179 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret