Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK Fuga signallampe LED 12 V, konstant/blink, 1 modul, rød

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302117647
Pris fra 510 krtil 571 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 500 kr 31. mar.

Sammenlign priser på LK Fuga signallampe LED 12 V, konstant/blink, 1 modul, rød og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 510 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga signallampe LED 12 V, konstant/blink, 1 modul, rød
510 kr
Til butik
LK Fuga signallampe LED 12 V, konstant/blink, 1 modul, rød billede

Produktinformation

LK FUGA signallampe LED der er beregnet til planforsænket montage i dåser for indmuring, indstøbning- og til isætning forfra, dåse for blankmur, dåse til lette skillevægge samt på underlag. Signallampen er velegnet som indikations- og kontrollampe og har...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: red
EAN: 5703302117647
Varenr.: 1017043541
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA signallampe LED 12V konstant/blink 1 modul, rød
510 kr
Til butik
LK FUGA signallampe LED 12V konstant/blink 1 modul, rød billede

Produktinformation

Velegnet til indikations- og kontrollampe og har også blink-funktion. Indsatsen monteres i ramme og fastskrues i dåser eller underlag ved hjælp af afbryderskruer. I underlag skal de medleverede skrueindlæg anvendes. Omkobling til blinkfunktion foretages ved at lægge en 'lus' som vist på indsatsens bagside. Leveres inkl. glas.

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Lauritz Knudsen
Artikel nr.: 502D0342
EAN: 5703302117647
Varenr.: 2766328
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Signallampe LED 12v rød, konstant/blink
528 kr
Til butik
LK FUGA ® Signallampe LED 12v rød, konstant/blink billede

Produktinformation

LK Fuga - indsats signallampe. Beregnet til planforsænket montage i dåser for indmuring, indstøbning- og til isætning forfra, dåse for blankmur, dåse til lette skillevægge samt på underlag.Velegnet til indikations- og kontrollampe og har også blink-funkti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK FUGA Signallamper
EAN: 5703302117647
Varenr.: 24682
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga signallampe LED 12 V, konstant/blink i rød
529 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FUGA INDSATS 1M LED LP 12V RØD
529,03 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga signallampe LED 12 V, konstant/blink, 1 modul, rød
559 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Signallampe LED 12 V, konstant/blink, 1M, Rød
571 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK Fuga signallampe LED 12 V, konstant/blink, 1 modul, rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK Fuga signallampe LED 12 V, konstant/blink, 1 modul, rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl510 kr510 krKøb
2Proshop DK510 kr549 krKøb
3Elvvs.dk528 kr528 krKøb
4LavprisVVS529 kr529 krKøb
5EL-GROSSISTEN529,03 kr529,03 krKøb
6Greenline559 kr559 krKøb
7BilligVVS DK571 kr571 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK Fuga signallampe LED 12 V, konstant/blink, 1 modul, rød

PriceData har fulgt prisen på LK Fuga signallampe LED 12 V, konstant/blink, 1 modul, rød i 165 dage. Laveste pris i perioden er 484 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 516 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 506 kr.

Den nuværende pris på 510 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for LK Fuga signallampe LED 12 V, konstant/blink, 1 modul, rød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for LK Fuga signallampe LED 12 V, konstant/blink, 1 modul, rød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026510 kr6 kr (1%)
24. maj 2026516 kr1 kr (0%)
23. maj 2026515 kr1 kr (0%)
15. maj 2026516 kr1 kr (0%)
14. maj 2026515 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026516 kr3 kr (1%)
20. apr. 2026513 kr9 kr (2%)
8. apr. 2026504 kr4 kr (1%)
31. mar. 2026500 kr10 kr (2%)
26. feb. 2026490 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret