Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN FUGA nøgleafbryder korrespondance 16A, uden afdækning.

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302159487
Pris fra 102 krtil 129 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 27 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 95 kr 5. mar.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN FUGA nøgleafbryder korrespondance 16A, uden afdækning. og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 102 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga afbryder med korrespondance for nøgle, 1 modul, uden afdækning
102 kr
Til butik
LK Fuga afbryder med korrespondance for nøgle, 1 modul, uden afdækning billede

Produktinformation

Anvendes til forhindring af utilsigtet afbrydelse. Beregnet til planforsænket montage i dåser for indmuring, indstøbning og til isætning forfra, dåse for blankmur, dåse til lette skillevægge samt på underlag og panelunderlag. Leveres uden tangent/afdæknin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: Uden afdækning
EAN: 5703302159487
Varenr.: 1017058303
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
102 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA nøgleafbryder krsp 16A UA
102 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Afbryder korrespondance for nøgle 16A - uden afdækning
110 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afbryder med korrespondance for nøgle 1 modul, uden afdækning
119 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga afbryder korrespondance for nøgle uden afdækning
119 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fuga korrespondance nøgleafbryder uden afdækning
121,46 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Fuga korrespondance nøgleafbryder uden afdækning
121,46 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Afbryder med korrespondance for nøgle, 1M, uden afdækning
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA nøgleafbryder korrespondance 16A, uden afdækning. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA nøgleafbryder korrespondance 16A, uden afdækning. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl102 kr102 krKøb
2CS MEGASTORE DK102 kr141 krKøb
3Proshop DK102 kr141 krKøb
4Elvvs.dk110 kr110 krKøb
5Greenline119 kr119 krKøb
6LavprisVVS119 kr119 krKøb
7EL-GROSSISTEN121,46 kr121,46 krKøb
8EL-NETSALG121,46 kr121,46 krKøb
9BilligVVS DK129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN FUGA nøgleafbryder korrespondance 16A, uden afdækning.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN FUGA nøgleafbryder korrespondance 16A, uden afdækning. i 152 dage. Laveste pris i perioden er 93 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 105 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 99 kr.

Den nuværende pris på 102 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA nøgleafbryder korrespondance 16A, uden afdækning.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA nøgleafbryder korrespondance 16A, uden afdækning. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026102 kr1 kr (1%)
1. jun. 2026101 kr1 kr (1%)
31. maj 2026102 kr1 kr (1%)
15. maj 2026103 kr2 kr (2%)
9. apr. 2026105 kr1 kr (1%)
10. mar. 2026104 kr9 kr (9%)
5. mar. 202695 kr1 kr (1%)
2. mar. 202694 kr1 kr (1%)
26. feb. 202695 kr4 kr (4%)
25. feb. 202699 kr5 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret