Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN FUGA Base 63 designramme 3x1,5 modul, hvid.

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302167703
Pris fra 25 krtil 44 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 19 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 24 kr 2. mar.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN FUGA Base 63 designramme 3x1,5 modul, hvid. og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga Base 63 ramme, 3x1,5 modul, hvid
25 kr
Til butik
LK Fuga Base 63 ramme, 3x1,5 modul, hvid billede

Produktinformation

Base designrammen skal anvendes sammen med teknisk monteringsramme. Den kan monteres på alle FUGA Air indmurings-, indstøbnings- og forfradåser, samt Slim forfradåse. Denne tekniske monteringsramme medfølger ikke på dette produkt, men kan ses under relate...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: white
Størrelse: 163x90x9 mm
EAN: 5703302167703
Varenr.: 1017061057
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga Base 63 designramme, 3x1,5 modul, hvid
26 kr
Til butik
LK Fuga Base 63 designramme, 3x1,5 modul, hvid billede

Produktinformation

Base designrammen skal anvendes sammen med Teknisk monteringsramme. Den kan monteres på alle FUGA Air indmurings-, indstøbnings- og forfradåser, samt Slim forfradåse. Denne tekniske monteringsramme medfølger ikke på dette produkt, men kan ses under relate...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El artikler
Farve: white
Størrelse: 163x90x9 mm
EAN: 5703302167703
Varenr.: 1017061057
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Base 63 ramme, 3x1,5 modul, hvid
27 kr
Til butik
LK Fuga Base 63 ramme, 3x1,5 modul, hvid billede

Produktinformation

LK FUGA® Design ramme BASE 63 3x1,5 modul Den velkendte baseline ramme til tilbage i nyt design til Fuga Air indbygningsdåserne. Rammen har rene skarpe kanter, og er et stilsikker valg til dine kontakter. Rammen skal monteres sammen med en teknisk monter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: white
Størrelse: 163x90x9 mm
EAN: 5703302167703
Varenr.: 1017061057
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA Base 63 Design ramme 3x1½ modul, hvid
27 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Fuga Base 63 Ramme 3x112m Hv
27 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fuga Base 63 Ramme 3X1,5M Hv
27,7 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Base 63 ramme, 3x1,5 modul, hvid
28 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga base 63 ramme 3x1,5m hv
28,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
29 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga ramme BASE 63 3x1½m - hvid
30,26 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga ramme BASE 63 3x1½m - hvid
30,26 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Base 63 ramme, 3x1,5 modul, hvid
44 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA Base 63 designramme 3x1,5 modul, hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA Base 63 designramme 3x1,5 modul, hvid. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl25 kr25 krKøb
2LavprisVærktøj26 kr26 krKøb
3Greenline27 kr27 krKøb
4Proshop DK27 kr66 krKøb
5Elvvs.dk27 kr27 krKøb
6Billigelogvvs.dk27,7 kr27,7 krKøb
7BilligVVS DK28 kr28 krKøb
8MaintainIt28,75 kr28,75 krKøb
9CS MEGASTORE DK29 kr68 krKøb
10EL-GROSSISTEN30,26 kr30,26 krKøb
11EL-NETSALG30,26 kr30,26 krKøb
12LampeGuru.dk44 kr44 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN FUGA Base 63 designramme 3x1,5 modul, hvid.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN FUGA Base 63 designramme 3x1,5 modul, hvid. i 180 dage. Laveste pris i perioden er 24 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 26 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 25 kr.

Den nuværende pris på 25 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA Base 63 designramme 3x1,5 modul, hvid.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA Base 63 designramme 3x1,5 modul, hvid. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202625 kr1 kr (4%)
30. maj 202626 kr1 kr (4%)
12. maj 202625 kr1 kr (4%)
11. maj 202626 kr1 kr (4%)
24. apr. 202625 kr1 kr (4%)
23. apr. 202626 kr1 kr (4%)
18. apr. 202625 kr1 kr (4%)
2. mar. 202624 kr1 kr (4%)
1. mar. 202625 kr1 kr (4%)
15. feb. 202624 kr1 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret