Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Dataudtag CLICLINE® T5 for 2 Actassi® konnektorer Farve: hvid

Lauritz KnudsenStikdåserEAN: 5703302089722
Pris fra 46 krtil 83,1 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 37,1 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 42 kr 9. apr.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Dataudtag CLICLINE® T5 for 2 Actassi® konnektorer Farve: hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 46 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Dataudtag CLICLINE® T5 for 2 Actassi® konnektorer Farve: hvid
46 kr
Til butik
LAURITZ KNUDSEN Dataudtag CLICLINE® T5 for 2 Actassi® konnektorer Farve: hvid billede

Produktspecifikationer

Kategori: Stik og stikdåser
Farve: 1
Artikel nr.: 108F6688
EAN: 5703302089722
Varenr.: 1850735
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Dataudtag Clicline T5 2x actassi hvid
46 kr
Til butik
LK Dataudtag Clicline T5 2x actassi hvid billede

Produktinformation

Dataudtag Clicline T5 2x actassi hvid Produkt beskrivelse: Anvendelse:Anvendes til montage af LexCom 125, 250 og 500 konnektor med montageramme. Konnektoren fastholdes af montagerammen, som findes i farverne i henhold til TIA/EIA 606 standarden. Montagehuller som ikke bruges, kan afblændes med blindpropper. Monteres i CLIC'LINE 1 modul kanaldåse.Konstruktion:Udtaget...

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Lauritz Knudsen
Artikel nr.: 108F6688
EAN: 5703302089722
Varenr.: 2765434
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Udtag Lk 2xrj45 T5 Clicline Hv
46 kr
Til butik
Udtag Lk 2xrj45 T5 Clicline Hv billede

Produktinformation

Anvendes til montage af LexCom 125/250 konnektor med montageramme. Konnektoren fastholdes af montagerammen, som findes i farverne i henhold til TIA/EIA 606 standarden. Montagehuller som ikke bruges, kan afblændes med blindpropper. Monteres i CLIC´LINE ® 1...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: 1016008956 - 1088010888
EAN: 5703302089722
Varenr.: 185803
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK CLIC'LINE Dataudtag 1 modul, til 2 stk. LexCom RJ45 konnektor - hvid
49,5 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Udtag Lk 2Xrj45 T5 Clicline Hvid
55,47 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Udtag lk 2xrj45 t5 clicline hvid
57,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Dataudtag Cl.F/2Xrj45 Hv 108F6688
75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Clik line dataudtag T5 2 stik hvid
83,1 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Clik line dataudtag T5 2 stik hvid
83,1 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Dataudtag CLICLINE® T5 for 2 Actassi® konnektorer Farve: hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Dataudtag CLICLINE® T5 for 2 Actassi® konnektorer Farve: hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK46 kr85 krKøb
2Proshop DK46 kr85 krKøb
3Elvvs.dk46 kr46 krKøb
4WATTOO.DK49,5 kr49,5 krKøb
5Billigelogvvs.dk55,47 kr55,47 krKøb
6MaintainIt57,5 kr57,5 krKøb
7vvsfittings.dk75 kr75 krKøb
8EL-GROSSISTEN83,1 kr83,1 krKøb
9EL-NETSALG83,1 kr83,1 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Dataudtag CLICLINE® T5 for 2 Actassi® konnektorer Farve: hvid

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Dataudtag CLICLINE® T5 for 2 Actassi® konnektorer Farve: hvid i 184 dage. Laveste pris i perioden er 42 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 49 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 46 kr.

Den nuværende pris på 46 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Dataudtag CLICLINE® T5 for 2 Actassi® konnektorer Farve: hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Dataudtag CLICLINE® T5 for 2 Actassi® konnektorer Farve: hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202646 kr1 kr (2%)
25. maj 202645 kr1 kr (2%)
29. apr. 202646 kr1 kr (2%)
27. apr. 202645 kr3 kr (7%)
9. apr. 202642 kr3 kr (7%)
8. apr. 202645 kr1 kr (2%)
5. apr. 202646 kr1 kr (2%)
3. apr. 202645 kr1 kr (2%)
20. jan. 202646 kr1 kr (2%)
7. jan. 202645 kr4 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret