Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Afdækning for Ø84 lampeudtag 5-polet planforsænket hvid

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302153782
Pris fra 19 krtil 28 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 9 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Afdækning for Ø84 lampeudtag 5-polet planforsænket hvid og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 19 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK afdækning for planforsænket lampeudtag, Ø84 mm, hvid
19 kr
Til butik
LK afdækning for planforsænket lampeudtag, Ø84 mm, hvid billede

Produktinformation

Afdækning for LK FUGA Ø84 mm planforsænket lampeudtag.Tekniske specifikationerFarve: HvidDiameter: 84 mm

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: white
Størrelse: 84 mm
EAN: 5703302153782
Varenr.: 1020008007
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK afdækning for planforsænket lampeudtag, Ø84 mm, hvid
21 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Afdæk F ø84 Lampeudtag 5p Plan Hv
21 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK afdækning for 84 mm undersænket lampeudtag
22 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK afdækning for Ø84 planforsænket lampeudtag 5-polet, hvid
22 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Afdæk f ø84 lampeudtag 5p plan hv
22,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Afdækning for Ø84 lampeudtag 5-polet planforsænket hvid
24,03 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK afdækning for planforsænket lampeudtag, Ø84 mm, Hvid
25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Afdækning for Ø84mm. Planforsænket Hvid (Ny model)
26,69 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Afdækning for Ø84mm. Planforsænket Hvid (Ny model)
26,69 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Afdæk F Ø84 Lampeudtag 5P Plan Hv
27,5 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK afdækning for Ø84 lampeudtag 5-polet - Planforsænket i hvid
28 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Afdækning for Ø84 lampeudtag 5-polet planforsænket hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Afdækning for Ø84 lampeudtag 5-polet planforsænket hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl19 kr19 krKøb
2LavprisVærktøj21 kr21 krKøb
3Elvvs.dk21 kr21 krKøb
4Greenline22 kr22 krKøb
5Proshop DK22 kr61 krKøb
6MaintainIt22,5 kr22,5 krKøb
7CS MEGASTORE DK24,03 kr63,03 krKøb
8BilligVVS DK25 kr25 krKøb
9EL-GROSSISTEN26,69 kr26,69 krKøb
10EL-NETSALG26,69 kr26,69 krKøb
11vvsfittings.dk27,5 kr27,5 krKøb
12LavprisVVS28 kr28 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Afdækning for Ø84 lampeudtag 5-polet planforsænket hvid

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Afdækning for Ø84 lampeudtag 5-polet planforsænket hvid i 172 dage. Laveste pris i perioden er 19 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 23 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 21 kr.

Den nuværende pris på 19 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Afdækning for Ø84 lampeudtag 5-polet planforsænket hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Afdækning for Ø84 lampeudtag 5-polet planforsænket hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202619 kr2 kr (10%)
9. apr. 202621 kr1 kr (5%)
2. mar. 202620 kr
21. feb. 202620,75 kr
5. feb. 202621 kr2 kr (9%)
4. feb. 202623 kr1 kr (5%)
3. feb. 202622 kr1 kr (5%)
9. jan. 202621 kr
8. jan. 202621,09 kr
7. jan. 202621 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret