Gå til hovedindhold

Lauridsen skrå topring til kegle på 600 mm - 9-22 mm, i plast

LauridsenSanitetEAN: 5711340018390
Pris fra 65,53 krtil 125 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 59,47 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lauridsen skrå topring til kegle på 600 mm - 9-22 mm, i plast og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 65.53 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lauridsen 600 x 9/22 mm topring, skrå, genbrugsplast
65,53 kr
Til butik
Lauridsen 600 x 9/22 mm topring, skrå, genbrugsplast billede

Produktinformation

Lauridsen 600 x 9/22 mm topring, skrå, genbrugsplast

Produktspecifikationer

EAN: 5711340018390
Varenr.: 15843801170255
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Lauridsen skrå topring i plast Ø600 mm, højde 9-22 mm
69 kr
Til butik
Lauridsen skrå topring i plast Ø600 mm, højde 9-22 mm billede

Produktinformation

Lauridsen skrå topring Ø600 mm, højde 9-22 mm Anvendes til at justere højden på keglen i de tilfælde hvor den står lidt skævt. Kombineres typisk med opføringsrør og betonkegle. Skråskåret så højden er 9 mm i den ene side og 22 i den anden side (se stregte...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lauridsen
Kategori: Dræn & kloak
Farve: plast
Størrelse: Ø755x9-22mm
EAN: 5711340018390
Varenr.: 225595062
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Topring skæv 605 x 9-22mm - genbrugsplast
82 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Lauridsen topring 600 x 9/22mm. Genbrugsplast
88,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Lauridsen skrå topring Ø600 mm, højde 9-22 mm - plast
125 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lauridsen skrå topring til kegle på 600 mm - 9-22 mm, i plast
125 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lauridsen skrå topring til kegle på 600 mm - 9-22 mm, i plast koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lauridsen skrå topring til kegle på 600 mm - 9-22 mm, i plast koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN65,53 kr65,53 krKøb
2CompletVVS69 kr69 krKøb
3CS MEGASTORE DK82 kr121 krKøb
4vvsfittings.dk88,75 kr88,75 krKøb
5BilligVVS DK125 kr125 krKøb
6LavprisVVS125 kr125 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lauridsen skrå topring til kegle på 600 mm - 9-22 mm, i plast

PriceData har fulgt prisen på Lauridsen skrå topring til kegle på 600 mm - 9-22 mm, i plast i 162 dage. Laveste pris i perioden er 65,53 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 82 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 74 kr.

Den nuværende pris på 65,53 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Lauridsen skrå topring til kegle på 600 mm - 9-22 mm, i plast. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Lauridsen skrå topring til kegle på 600 mm - 9-22 mm, i plast de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202665,53 kr14,47 kr (18%)
23. maj 202680 kr14,47 kr (22%)
7. maj 202665,53 kr14,47 kr (18%)
6. maj 202680 kr14,47 kr (22%)
23. apr. 202665,53 kr14,47 kr (18%)
22. apr. 202680 kr14,47 kr (22%)
19. apr. 202665,53 kr14,47 kr (18%)
18. apr. 202680 kr14,47 kr (22%)
15. apr. 202665,53 kr14,47 kr (18%)
14. apr. 202680 kr14,47 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret