Gå til hovedindhold

Lauridsen skrå topring til kegle på 315 mm - 9-22 mm, i plast

LauridsenSanitetEAN: 5711340018291
Pris fra 51,88 krtil 105 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 53,12 kr (51% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lauridsen skrå topring til kegle på 315 mm - 9-22 mm, i plast og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 51.88 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lauridsen 315 x 9/22 mm topring, skrå, genbrugsplast
51,88 kr
Til butik
Lauridsen 315 x 9/22 mm topring, skrå, genbrugsplast billede

Produktinformation

Lauridsen 315 x 9/22 mm topring, skrå, genbrugsplast

Produktspecifikationer

EAN: 5711340018291
Varenr.: 15843704406351
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lauridsen 315 x 9/22 mm topring, skrå, genbrugsplast
52 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Lauridsen skrå topring i plast Ø315 mm, højde 9-22 mm
53 kr
Til butik
Lauridsen skrå topring i plast Ø315 mm, højde 9-22 mm billede

Produktinformation

Lauridsen skrå topring Ø315 mm, højde 9-22 mm Anvendes til at justere højden på keglen i de tilfælde hvor den står lidt skævt. Kombineres typisk med opføringsrør og betonkegle. Skråskåret så højden er 9 mm i den ene side og 22 i den anden side (se stregte...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lauridsen
Kategori: Dræn & kloak
Farve: plast
Størrelse: 315 x 9/22 mm
EAN: 5711340018291
Varenr.: 225595032
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Lauridsen topring 315 x 9/22mm. Genbrugsplast
58,75 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lauridsen skrå topring til kegle på 315 mm - 9-22 mm, i plast
99 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Lauridsen skrå topring Ø315 mm, højde 9-22 mm - plast
105 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lauridsen skrå topring til kegle på 315 mm - 9-22 mm, i plast koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lauridsen skrå topring til kegle på 315 mm - 9-22 mm, i plast koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN51,88 kr51,88 krKøb
2CS MEGASTORE DK52 kr91 krKøb
3CompletVVS53 kr53 krKøb
4vvsfittings.dk58,75 kr58,75 krKøb
5LavprisVVS99 kr99 krKøb
6BilligVVS DK105 kr105 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lauridsen skrå topring til kegle på 315 mm - 9-22 mm, i plast

PriceData har fulgt prisen på Lauridsen skrå topring til kegle på 315 mm - 9-22 mm, i plast i 166 dage. Laveste pris i perioden er 47,89 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 53 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 51 kr.

Den nuværende pris på 51,88 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Lauridsen skrå topring til kegle på 315 mm - 9-22 mm, i plast. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Lauridsen skrå topring til kegle på 315 mm - 9-22 mm, i plast de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202651,88 kr1,12 kr (2%)
23. maj 202653 kr1,12 kr (2%)
7. maj 202651,88 kr1,12 kr (2%)
6. maj 202653 kr1,12 kr (2%)
23. apr. 202651,88 kr1,12 kr (2%)
22. apr. 202653 kr1,12 kr (2%)
19. apr. 202651,88 kr1,12 kr (2%)
18. apr. 202653 kr1,12 kr (2%)
15. apr. 202651,88 kr1,12 kr (2%)
14. apr. 202653 kr1,12 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret