Gå til hovedindhold

Lauridsen 425 mm kegle uden fals, genbrugsplast, 40 t

LauridsenSanitetEAN: 5711340026289
Pris fra 357,5 krtil 920 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 562,5 kr (61% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lauridsen 425 mm kegle uden fals, genbrugsplast, 40 t og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 357.5 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Lauridsen kegle 425 mm, glat. Genbrugsplast
357,5 kr
Til butik
Lauridsen kegle 425 mm, glat. Genbrugsplast billede

Produktinformation

Brøndregulering med materialer af genbrugsplast er både godt for miljøet - og for din ryg.Høj styrke og lav vægt er kendetegnene for dette produkt.Ø425 glat kegleFremstillet i genbrugsplast.Indv. mål: Ø480 mmUdv. mål: Ø540 x 180 mmAntal på palle:10

Produktspecifikationer

Mærke: Lauridsen
Kategori: plast
Farve: genbrugsplast
EAN: 5711340026289
Varenr.: 225588425
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Lauridsen 425 mm kegle uden fals, genbrugsplast, 40 t
362 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Lauridsen kegle 425 mm, glat. Genbrugsplast
369 kr
Til butik
Lauridsen kegle 425 mm, glat. Genbrugsplast billede

Produktinformation

Brøndregulering med materialer af genbrugsplast er både godt for miljøet - og for din ryg.Høj styrke og lav vægt er kendetegnene for dette produkt. Ø425 glat kegle Fremstillet i genbrugsplast. Indv. mål: Ø480 mm Udv. mål: Ø540 x 180 mm Antal på palle:10...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kegler & dæksler, plast
EAN: 5711340026289
Varenr.: 1992156
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lauridsen kegle til opføringsrør på 425 mm, i plast
495 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Lauridsen plast kegle til 425 mm opføringsrør
499 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lauridsen Ø425 glat kegle -
920 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lauridsen 425 mm kegle uden fals, genbrugsplast, 40 t koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lauridsen 425 mm kegle uden fals, genbrugsplast, 40 t koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk357,5 kr357,5 krKøb
2WATTOO.DK362 kr362 krKøb
3Elvvs.dk369 kr369 krKøb
4LavprisVVS495 kr495 krKøb
5BilligVVS DK499 kr499 krKøb
6CS MEGASTORE DK920 kr1.119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lauridsen 425 mm kegle uden fals, genbrugsplast, 40 t

PriceData har fulgt prisen på Lauridsen 425 mm kegle uden fals, genbrugsplast, 40 t i 167 dage. Laveste pris i perioden er 339 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 369 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 360 kr.

Den nuværende pris på 357,5 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Lauridsen 425 mm kegle uden fals, genbrugsplast, 40 t. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Lauridsen 425 mm kegle uden fals, genbrugsplast, 40 t de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026357,5 kr4,96 kr (1%)
1. jun. 2026362,46 kr4,96 kr (1%)
23. maj 2026357,5 kr4,96 kr (1%)
22. maj 2026362,46 kr4,96 kr (1%)
1. maj 2026357,5 kr4,5 kr (1%)
30. apr. 2026362 kr
29. apr. 2026362,46 kr
2. apr. 2026362 kr
28. mar. 2026362,46 kr
15. mar. 2026362 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret