Gå til hovedindhold

Laura Mercier Caviar Stick Eye Colour Matte Cobblestone

Laura MercierØjenskyggeEAN: 0194250058802
Pris fra 189 krtil 270 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 81 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Laura Mercier Caviar Stick Eye Colour Matte Cobblestone og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 189 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Laura Mercier Caviar Stick Eye Color Cobblestone 1,64g
-30%189 kr
Før 270 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Laura Mercier Caviar Stick Eye Color Cobblestone 1,64g billede

Produktinformation

Laura Mercier Caviar Stick Eye Color er en langtidsholdbar, vandfast øjenskygge i en praktisk stift. Den silkebløde formel glider let over huden uden at trække, stribe eller smuldre – og giver en sømløs og behagelig påføring.

Produktspecifikationer

Kategori: Øjenskygge
Artikel nr.: COBBLESTONE
EAN: 0194250058802
Varenr.: 3326743
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laura Mercier - Caviar Stick Eye Colour - Cobble
225 kr
Til butik
Laura Mercier - Caviar Stick Eye Colour - Cobble billede

Produktinformation

Glid. Blend. Fortryl. Laura Merciiers Caviar Stick Eye Colour er en multifunktionel, cremet øjenskyggeblyant, der nemt kan blendes til både naturlige daglooks og skarpe aftensminke. Med sin satinmatte finish og langtidsholdbare formel glider den ubesværet på huden, sætter sig hurtigt og leverer op til 12 timers crease-resistent farve.

Produktspecifikationer

Kategori: Makeup
Artikel nr.: 0194250058802
EAN: 0194250058802
Varenr.: 3402361
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Laura Mercier Caviar Stick Eye Shadow 1.64 g
260 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Laura Mercier Caviar Stick Eye Colour Matte Cobblestone
270 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Laura Mercier Caviar Stick Eye Shadow Matte Cobblestone
270 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laura Mercier Caviar Stick Eye Colour Matte Cobblestone koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laura Mercier Caviar Stick Eye Colour Matte Cobblestone koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK189 kr189 krKøb
2Proshop DK225 kr264 krKøb
3Teknikproffset DK260 kr309 krKøb
4Bangerhead DK270 kr270 krKøb
5Lyko DK270 kr270 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laura Mercier Caviar Stick Eye Colour Matte Cobblestone

PriceData har fulgt prisen på Laura Mercier Caviar Stick Eye Colour Matte Cobblestone i 181 dage. Laveste pris i perioden er 189 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 225 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 214 kr.

Den nuværende pris på 189 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Laura Mercier Caviar Stick Eye Colour Matte Cobblestone. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Laura Mercier Caviar Stick Eye Colour Matte Cobblestone de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026189 kr13 kr (6%)
17. maj 2026202 kr23 kr (10%)
4. maj 2026225 kr9 kr (4%)
2. maj 2026216 kr9 kr (4%)
25. apr. 2026225 kr16 kr (8%)
24. apr. 2026209 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026208 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026209 kr16 kr (7%)
20. apr. 2026225 kr17 kr (8%)
18. apr. 2026208 kr17 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret