Gå til hovedindhold

Laufen PRO N skruemonteret toilet Back To Wall med P-lås - Laufen Clean Coat glasur samt åben skyllekant/Rimless

LaufenToiletterEAN: 7612738957216
Pris fra 3.006 krtil 3.981,25 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 975,25 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.753,1 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Laufen PRO N skruemonteret toilet Back To Wall med P-lås - Laufen Clean Coat glasur samt åben skyllekant/Rimless og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3006 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Pro N toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
-12%3.006 kr
Før 3.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Laufen Pro N toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid billede

Produktinformation

Toilet med P-lås uden skyllekant Et gulvstående toilet, der er designet med en unik kombination af praktisk funktionalitet og sofistikeret stil. Dette toilet, skabt for at imødekomme de daglige behov i et moderne badeværelse, er et ideelt valg for dem, de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toiletter
Farve: white
Størrelse: 650x360x890 mm
EAN: 7612738957216
Varenr.: 604085260
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Laufen Pro N Gulvstende toilet med P-ls, BTW, hvid LCC glasur
3.099 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Laufen Pro N toilet med P-lås rimless, back to wall, LCC rengøringsvenlig overflade, hvid. Ekskl. Multikvik
3.239 kr
Til butik
Laufen Pro N toilet med P-lås rimless, back to wall, LCC rengøringsvenlig overflade, hvid. Ekskl. Multikvik billede

Produktinformation

Laufen Pro N gulvstående toilet med skjult p-lås Back to wall Rimless skylleteknik Skruemontering Back to-wall afløbsbøjning 617872110 eller 617872220 skal tilkøbes LCC rengøringsvenlig overflade LCC- Laufen clean coat, dette produkt er behandlet med LCC...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toiletter med P-lås
EAN: 7612738957216
Varenr.: 2655301
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen PRO N skruemonteret toilet Back To Wall med P-lås - Laufen Clean Coat glasur samt åben skyllekant/Rimless
3.241 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen Pro N toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
-10%3.275 kr
Før 3.629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pro n toilet back to wall rimless
3.672,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Laufen pro n toilet med p-lås rimless, back to wall, lcc rengøringsvenlig overflade, hvid. Ekskl. Multikvik
3.981,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen PRO N skruemonteret toilet Back To Wall med P-lås - Laufen Clean Coat glasur samt åben skyllekant/Rimless koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen PRO N skruemonteret toilet Back To Wall med P-lås - Laufen Clean Coat glasur samt åben skyllekant/Rimless koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS3.006 kr3.006 krKøb
2WATTOO.DK3.099 kr3.099 krKøb
3Elvvs.dk3.239 kr3.239 krKøb
4CS MEGASTORE DK3.241 kr3.440 krKøb
5BilligVVS DK3.275 kr3.275 krKøb
6MaintainIt3.672,5 kr3.672,5 krKøb
7vvsfittings.dk3.981,25 kr3.981,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen PRO N skruemonteret toilet Back To Wall med P-lås - Laufen Clean Coat glasur samt åben skyllekant/Rimless

PriceData har fulgt prisen på Laufen PRO N skruemonteret toilet Back To Wall med P-lås - Laufen Clean Coat glasur samt åben skyllekant/Rimless i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.753,1 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 3.397,68 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.168 kr.

Den nuværende pris på 3.006 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Laufen PRO N skruemonteret toilet Back To Wall med P-lås - Laufen Clean Coat glasur samt åben skyllekant/Rimless. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Laufen PRO N skruemonteret toilet Back To Wall med P-lås - Laufen Clean Coat glasur samt åben skyllekant/Rimless de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20263.006 kr93 kr (3%)
1. jun. 20263.099 kr93 kr (3%)
30. maj 20263.006 kr93 kr (3%)
29. maj 20263.099 kr119 kr (4%)
27. maj 20263.218 kr21 kr (1%)
26. maj 20263.239 kr21 kr (1%)
23. maj 20263.218 kr21 kr (1%)
22. maj 20263.239 kr21 kr (1%)
8. maj 20263.218 kr179,68 kr (5%)
7. maj 20263.397,68 kr179,68 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret