Gå til hovedindhold

Laufen LIS AW105 betjeningsplade med duoskyl hvid

LaufenSanitetEAN: 7612738028213
Pris fra 302 krtil 367,5 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 65,5 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 298 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Laufen LIS AW105 betjeningsplade med duoskyl hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 302 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Laufen Lis aw105 betjeningsplade duoskyl. Hvid
302 kr
Til butik
Laufen Lis aw105 betjeningsplade duoskyl. Hvid billede

Produktinformation

Laufen LIS betjeningsplade AW105 duoskyl hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Laufen Varekatalog
EAN: 7612738028213
Varenr.: 3049434
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Laufen LIS betjeningsplade AW105 duoskyl hvid
303,64 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen LIS AW105 betjeningsplade med duoskyl hvid
308 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Lis AW105 betjeningsplade, hvid
309 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Laufen lis tryk aw105 hvid
327,75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Laufen Lis AW105 betjeningsplade, hvid
329 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Lis trykplade aw105 hvid
332,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen Lis AW105 betjeningsplade, hvid
345 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Laufen Lis aw105 betjeningsplade duoskyl. Hvid
367,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen LIS AW105 betjeningsplade med duoskyl hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen LIS AW105 betjeningsplade med duoskyl hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk302 kr302 krKøb
2EL-GROSSISTEN303,64 kr303,64 krKøb
3CS MEGASTORE DK308 kr347 krKøb
4LavprisVVS309 kr309 krKøb
5VVS.dk327,75 kr327,75 krKøb
6CompletVVS329 kr329 krKøb
7MaintainIt332,5 kr332,5 krKøb
8BilligVVS DK345 kr345 krKøb
9vvsfittings.dk367,5 kr367,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen LIS AW105 betjeningsplade med duoskyl hvid

PriceData har fulgt prisen på Laufen LIS AW105 betjeningsplade med duoskyl hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 275 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 313 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 300 kr.

Den nuværende pris på 302 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Laufen LIS AW105 betjeningsplade med duoskyl hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Laufen LIS AW105 betjeningsplade med duoskyl hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026302 kr1,64 kr (1%)
29. maj 2026303,64 kr1,64 kr (1%)
27. maj 2026302 kr1,64 kr (1%)
24. maj 2026303,64 kr3,36 kr (1%)
23. maj 2026307 kr3,36 kr (1%)
18. maj 2026303,64 kr1,36 kr (0%)
14. maj 2026305 kr1 kr (0%)
9. maj 2026306 kr6,05 kr (2%)
7. maj 2026299,95 kr2,05 kr (1%)
6. maj 2026302 kr2,05 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret