Gå til hovedindhold

Laufen Base møbelpakke 100cm inklusiv pro-s slim håndvask. Med 2 skuffer. Mat hvid

LaufenSanitetEAN: 7612738917654
Pris fra 8.495 krtil 11.365 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.870 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.469 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Laufen Base møbelpakke 100cm inklusiv pro-s slim håndvask. Med 2 skuffer. Mat hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8495 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Base/Pro S møbelpakke, 100x50 cm., mat hvid
8.495 kr
Til butik
Laufen Base/Pro S møbelpakke, 100x50 cm., mat hvid billede

Produktinformation

Laufen Base/Pro S møbelpakke, 100x50 cm, hvid: funktionel elegance i kompakt format Oplev den perfekte balance mellem funktionalitet og stil med Laufen Base/Pro S møbelpakke. Designet af den schweiziske designer Peter Wirz, kombinerer denne møbelpakke pra...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: white
Størrelse: 100x50x61 cm
EAN: 7612738917654
Varenr.: 782206250
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen Base/Pro S møbelpakke, 100x50 cm., mat hvid
-10%8.909 kr
Før 9.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Laufen Base/Pro S møbelpakke, 100x50 cm., mat hvid billede

Produktinformation

Laufen Base/Pro S møbelpakke, 100x50 cm, hvid: en fusion af schweizisk elegance og funktionel luksus Oplev den ultimative kombination af schweizisk design og praktisk luksus med Laufen Base/Pro S møbelpakke. Designet af den anerkendte schweiziske designer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Indretningen
Farve: white
Størrelse: 100x50x61 cm
EAN: 7612738917654
Varenr.: 782206250
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAUFEN BASE møbelpakke 100 cm, mat hvid
10.295 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAUFEN BASE Møbelpakke: 100 Cm Pro S Slim 2 Skuffer, Hvid
10.579 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Laufen Base møbelpakke 100cm inklusiv pro-s slim håndvask. Med 2 skuffer. Mat hvid
11.365 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Base møbelpakke 100cm inklusiv pro-s slim håndvask. Med 2 skuffer. Mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Base møbelpakke 100cm inklusiv pro-s slim håndvask. Med 2 skuffer. Mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS8.495 kr8.495 krKøb
2BilligVVS DK8.909 kr8.909 krKøb
3Proshop DK10.295 kr10.295 krKøb
4CS MEGASTORE DK10.579 kr10.778 krKøb
5Elvvs.dk11.365 kr11.365 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen Base møbelpakke 100cm inklusiv pro-s slim håndvask. Med 2 skuffer. Mat hvid

PriceData har fulgt prisen på Laufen Base møbelpakke 100cm inklusiv pro-s slim håndvask. Med 2 skuffer. Mat hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 7.469 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 10.295 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.481 kr.

Den nuværende pris på 8.495 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Laufen Base møbelpakke 100cm inklusiv pro-s slim håndvask. Med 2 skuffer. Mat hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Laufen Base møbelpakke 100cm inklusiv pro-s slim håndvask. Med 2 skuffer. Mat hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20268.495 kr504 kr (6%)
1. jun. 20268.999 kr504 kr (6%)
30. maj 20268.495 kr196 kr (2%)
26. maj 20268.299 kr600 kr (7%)
24. maj 20268.899 kr600 kr (7%)
17. maj 20268.299 kr1.996 kr (19%)
16. maj 202610.295 kr1.996 kr (24%)
12. maj 20268.299 kr600 kr (7%)
11. maj 20268.899 kr600 kr (7%)
18. apr. 20268.299 kr600 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret