Gå til hovedindhold

Lattafa Qaed Al Fursan Unlimited Eau De Parfum 90 ml (unisex)

LattafaPersonlig plejeEAN: 6291108739020
Pris fra 23 krtil 209 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 186 kr (89% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lattafa Qaed Al Fursan Unlimited Eau De Parfum 90 ml (unisex) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Perfumeza.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Lattafa Qaed Al Fursan Ubegrænset EDP
23 kr
Til butik
Lattafa Qaed Al Fursan Ubegrænset EDP billede

Produktinformation

Omfavn tidløs selvtillid med Lattafa Qaed Al Fursan Unlimited Eau de Parfum, en luksuriøs duft fra Lattafa lavet til dem, der sætter pris på raffineret arabisk elegance og sofistikeret særpræg. Denne fængslende duft blander rige krydderier med ædle træsor...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lattafa
Kategori: Parfume
Størrelse: 3ml
EAN: 6291108739020
Varenr.: 55868818260292
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lattafa Qaed Al Fursan Unlimited Eau De Parfum 90 ml (unisex)
90,51 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LATTAFA Qaed Al Fursan Unlimited Eau De Parfum 90ml
-10%94 kr
Før 105 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lattafa Qaed Al Fursan
96 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan Unlimited - 90 ml - Edp
-70%119 kr
Før 400 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Lattafa Qaed Al Fursan Unlimited EDP 90 ml
129 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lattafa - Qaed Al Fursan Unisex 90 ml
209 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lattafa Qaed Al Fursan Unlimited Eau De Parfum 90 ml (unisex) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lattafa Qaed Al Fursan Unlimited Eau De Parfum 90 ml (unisex) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Perfumeza.dk23 kr23 krKøb
2CS MEGASTORE DK90,51 kr129,51 krKøb
3Cocopanda DK94 kr94 krKøb
4Proshop DK96 kr135 krKøb
5BilligParfume.dk119 kr119 krKøb
6Beautycos DK129 kr158 krKøb
7Estore DK209 kr209 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lattafa Qaed Al Fursan Unlimited Eau De Parfum 90 ml (unisex)

PriceData har fulgt prisen på Lattafa Qaed Al Fursan Unlimited Eau De Parfum 90 ml (unisex) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 23 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 97 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 84 kr.

Den nuværende pris på 23 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 74% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Lattafa Qaed Al Fursan Unlimited Eau De Parfum 90 ml (unisex). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Lattafa Qaed Al Fursan Unlimited Eau De Parfum 90 ml (unisex) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202623 kr60 kr (72%)
21. maj 202683 kr11 kr (12%)
9. maj 202694 kr6 kr (7%)
7. maj 202688 kr6 kr (6%)
2. maj 202694 kr6 kr (7%)
10. apr. 202688 kr9 kr (11%)
8. apr. 202679 kr9 kr (10%)
7. apr. 202688 kr9 kr (11%)
5. apr. 202679 kr9 kr (10%)
3. apr. 202688 kr9 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret