Gå til hovedindhold

Lattafa Perfumes - Niche Al Dana Eau de Parfum - 100 ml

LattafaParfume og eau de cologneEAN: 6290360592138
Pris fra 345 krtil 545 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 200 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 241,73 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Lattafa Perfumes - Niche Al Dana Eau de Parfum - 100 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 345 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lattafa Niche Emarati Al Dana Edp Spray 100 ml
345 kr
Til butik
Lattafa Niche Emarati Al Dana Edp Spray 100 ml billede

Produktinformation

Varemærke: Lattafa, Navn: Lattafa Niche Emarati Al Dana Edp Spray 100 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Lattafa
Kategori: Parfume
EAN: 6290360592138
Varenr.: D32907
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lattafa Niche Emarati Al Dana EDP 100ml
374 kr
Til butik
Lattafa Niche Emarati Al Dana EDP 100ml billede

Produktinformation

Lattafa Niche Emarati Al Dana Eau De Parfum Spray er en luksuriøs duft designet til både mænd og kvinder. Denne 100 ml parfume tilbyder en udsøgt blanding af orientalske noter, der skaber en duft, som er både frisk og rig. Med sin langvarige kraft vil Al Dana efterlade et mindeværdigt indtryk, hvilket gør den perfekt til dagligt brug samt specielle lejligheder. Oplev den elegance og sofistikering, som denne duft tilfører din duftkollektion.

Produktspecifikationer

Mærke: Lattafa
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 192866
EAN: 6290360592138
Varenr.: 3342021
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lattafa Perfumes - Niche Al Dana Eau de Parfum - 100 ml
-45%379 kr
Før 695 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lattafa Niche Emarati Al Dana Eau de Parfum 100 ml
545 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lattafa Perfumes - Niche Al Dana Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lattafa Perfumes - Niche Al Dana Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK345 kr394 krKøb
2Proshop DK374 kr413 krKøb
3BilligParfume.dk379 kr379 krKøb
4Lyko DK545 kr545 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lattafa Perfumes - Niche Al Dana Eau de Parfum - 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Lattafa Perfumes - Niche Al Dana Eau de Parfum - 100 ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 241,73 kr (registreret d. 1. april 2026), højeste er 379 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 326 kr.

Den nuværende pris på 345 kr er 6% over normalprisen. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Lattafa Perfumes - Niche Al Dana Eau de Parfum - 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Lattafa Perfumes - Niche Al Dana Eau de Parfum - 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. apr. 2026345 kr5 kr (1%)
27. apr. 2026350 kr6 kr (2%)
15. apr. 2026356 kr112,16 kr (46%)
14. apr. 2026243,84 kr
13. apr. 2026243,51 kr
11. apr. 2026243,41 kr1,58 kr (1%)
6. apr. 2026241,83 kr
3. apr. 2026242,01 kr
1. apr. 2026241,73 kr
31. mar. 2026242,38 kr1,03 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret