Gå til hovedindhold

Lattafa Perfumes - Al Qiam Gold Eau de Parfum - 100 ml

LattafaParfume og eau de cologneEAN: 6291108738214
Pris fra 183 krtil 345 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 162 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 180 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Lattafa Perfumes - Al Qiam Gold Eau de Parfum - 100 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 183 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lattafa Pride Al Qiam Gold EDP U 100 ml
183 kr
Til butik
Lattafa Pride Al Qiam Gold EDP U 100 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Lattafa
Kategori: Eau de Parfume til mænd
Farve: 1
Artikel nr.: 6291108738214
EAN: 6291108738214
Varenr.: 9000568
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lattafa Al Qiam Gold Edp Spray
186 kr
Til butik
Lattafa Al Qiam Gold Edp Spray billede

Produktinformation

Denne duft bringer varme og intensitet ind i dit liv. Dens usædvanlige blanding af krydderier og de dybeste trænoter gør den til et fantastisk valg for dem, der ønsker at skille sig ud. Topnoter er safran og hindbær; hjertenoter er læder og patchouli; bundnoter er oud, benzoin, guaiac wood, amber og vetiver.

Produktspecifikationer

Mærke: Lattafa
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 6291108738214
EAN: 6291108738214
Varenr.: 3315156
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lattafa Al Qiam Gold Edp Spray 100 ml
206 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lattafa Perfumes - Al Qiam Gold Eau de Parfum - 100 ml
-64%215 kr
Før 600 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lattafa Pride Al Qiam Gold Eau de Parfum 100 ml
345 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lattafa Perfumes - Al Qiam Gold Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lattafa Perfumes - Al Qiam Gold Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK183 kr222 krKøb
2Proshop DK186 kr225 krKøb
3Teknikproffset DK206 kr255 krKøb
4BilligParfume.dk215 kr215 krKøb
5Lyko DK345 kr345 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lattafa Perfumes - Al Qiam Gold Eau de Parfum - 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Lattafa Perfumes - Al Qiam Gold Eau de Parfum - 100 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 180 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 345 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 208 kr.

Den nuværende pris på 183 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Lattafa Perfumes - Al Qiam Gold Eau de Parfum - 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Lattafa Perfumes - Al Qiam Gold Eau de Parfum - 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026183 kr3 kr (2%)
20. maj 2026186 kr4 kr (2%)
9. maj 2026182 kr1 kr (1%)
8. maj 2026183 kr1 kr (1%)
6. maj 2026182 kr8 kr (4%)
30. apr. 2026190 kr1 kr (1%)
27. apr. 2026191 kr9 kr (5%)
19. apr. 2026182 kr1 kr (1%)
17. apr. 2026181 kr1 kr (1%)
13. apr. 2026180 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret