Gå til hovedindhold

STACO Lastestrop 5000 kg - 50mm x 12m Orange m/skralde & J-krog - lastekapacitet 2500 kg

STACORedskaberEAN: 5707345710483
Pris fra 240 krtil 256 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 16 kr (6% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lastestrop 5000 kg - 50mm x 12m Orange m/skralde & J-krog - lastekapacitet 2500 kg og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 240 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Lastestrop 5000 kg - 50mm x 9m Orange m/skralde & J-krog - lastekapacitet 2500 kg
240 kr
Til butik
Lastestrop 5000 kg - 50mm x 9m Orange m/skralde & J-krog - lastekapacitet 2500 kg billede

Produktinformation

Lastestrop, m. skralde & J-krog, 50 mm x 12 m, ORANGEBrudstyrke max: 5000 kg / Lastekapacitet max: 2500 kg, EN 12195-2

Produktspecifikationer

Kategori: Fastgørelse
EAN: 5707345710483
Varenr.: 2418466
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Lastestrop 5000 kg - 50mm x 12m Orange m/skralde & J-krog - lastekapacitet 2500 kg
250 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lastestrop 5000 kg, 50mm x 12m - Orange m/skralde & J-krog - lastekapacitet 2500kg
256 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lastestrop 5000 kg - 50mm x 12m Orange m/skralde & J-krog - lastekapacitet 2500 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lastestrop 5000 kg - 50mm x 12m Orange m/skralde & J-krog - lastekapacitet 2500 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk240 kr240 krKøb
2vvsfittings.dk250 kr250 krKøb
3CS MEGASTORE DK256 kr295 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lastestrop 5000 kg - 50mm x 12m Orange m/skralde & J-krog - lastekapacitet 2500 kg

PriceData har fulgt prisen på Lastestrop 5000 kg - 50mm x 12m Orange m/skralde & J-krog - lastekapacitet 2500 kg i 181 dage. Laveste pris i perioden er 234 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 255 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 240 kr.

Den nuværende pris på 240 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Lastestrop 5000 kg - 50mm x 12m Orange m/skralde & J-krog - lastekapacitet 2500 kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Lastestrop 5000 kg - 50mm x 12m Orange m/skralde & J-krog - lastekapacitet 2500 kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026240 kr10 kr (4%)
28. maj 2026250 kr10 kr (4%)
25. maj 2026240 kr10 kr (4%)
24. maj 2026250 kr10 kr (4%)
6. maj 2026240 kr10 kr (4%)
5. maj 2026250 kr10 kr (4%)
24. apr. 2026240 kr15 kr (6%)
23. apr. 2026255 kr15 kr (6%)
24. mar. 2026240 kr9 kr (4%)
23. mar. 2026249 kr9 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret