Gå til hovedindhold

Laptopstander RAIDSONIC ICY BOX IB-NH300-R, sølv, 17"

ICY BOXEAN: 4250078174462
Pris fra 324 krtil 529 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 205 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Laptopstander RAIDSONIC ICY BOX IB-NH300-R, sølv, 17" og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 324 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ICY BOX IB-NH300-R Stander til notebook
324 kr
Til butik
ICY BOX IB-NH300-R Stander til notebook billede

Produktinformation

ICY BOX IB-NH300-R - Stander til notebook - højdejusterbar, roterbar - sølv

Produktspecifikationer

Artikel nr.: IB-NH300-R
EAN: 4250078174462
Varenr.: 1003062537
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ICY BOX IB-NH300-R
368 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Laptopstander RAIDSONIC ICY BOX IB-NH300-R, sølv, 17"
-9%509 kr
Før 559 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Laptopstander RAIDSONIC ICY BOX IB-NH300-R, sølv, 17" billede

Produktinformation

Fordele ved laptopstander til skrivebordFå en mere komfortabel arbejdsstilling med ICY BOX IB‑NH300‑R. Denne solide laptopstander i sølv løfter din bærbare og giver fleksibel placering til hjemmekontor og arbejdsplads. Med højdejustering, 360° rotation og foldbart design finder du hurtigt den vinkel, der passer bedst til dine opgaver og videomøder.Gennemført design til daglig brugStanderen er fremstillet i aluminium og passer til bærbare op til 17" (43,2 cm). Den roterende base gør skærmdeling let, mens udskæringerne i pladen hjælper luftcirkulationen. Den er designet til en maksimal belastning på 3,5 kg og uden indbyggede blæsere for stille brug. Samtidig kan den foldes sammen, så den er nem at pakke væk eller tage med.Produkttype: LaptopstanderMaks. skærmstørrelse: 43,2 cm (17")Maks. belastning: 3,5 kgMateriale: AluminiumFarve: SølvRotation: 360°Justerbar og foldbar: JaVægmontering: NejMål (H × B × D): 55,0 × 28,0 × 23,0 cmVægt: 0,965 kgPakkens vægt: 1,11 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: RaidSonic
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 7.08g
EAN: 4250078174462
Varenr.: 1918184
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Laptopstander RAIDSONIC ICY BOX IB-NH300-R, sølv, 17"
-9%529 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laptopstander RAIDSONIC ICY BOX IB-NH300-R, sølv, 17" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laptopstander RAIDSONIC ICY BOX IB-NH300-R, sølv, 17" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK324 kr324 krKøb
2Proshop DK368 kr407 krKøb
3Boligcenter DK509 kr509 krKøb
4Vivas DK529 kr608 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laptopstander RAIDSONIC ICY BOX IB-NH300-R, sølv, 17"

PriceData har fulgt prisen på Laptopstander RAIDSONIC ICY BOX IB-NH300-R, sølv, 17" i 94 dage. Laveste pris i perioden er 324 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 368 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 347 kr.

Den nuværende pris på 324 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Laptopstander RAIDSONIC ICY BOX IB-NH300-R, sølv, 17". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Laptopstander RAIDSONIC ICY BOX IB-NH300-R, sølv, 17" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026324 kr27 kr (8%)
29. maj 2026351 kr3 kr (1%)
27. maj 2026348 kr4 kr (1%)
25. maj 2026352 kr3 kr (1%)
23. maj 2026349 kr4 kr (1%)
22. maj 2026353 kr3 kr (1%)
20. maj 2026350 kr1 kr (0%)
18. maj 2026351 kr3 kr (1%)
17. maj 2026348 kr3 kr (1%)
15. maj 2026351 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret