Gå til hovedindhold

LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 7 m, sort (5555934007) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning

LAPP MOBILITYSystem- og strømkablerEAN: 4064727469515
Pris fra 1.389 krtil 1.549 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 160 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.259 kr 22. mar.

Sammenlign priser på LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 7 m, sort (5555934007) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1389 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lapp Mobility Type 2 Ladekabel til elbil 22 kW - 7 Meter
1.389 kr
Til butik
Lapp Mobility Type 2 Ladekabel til elbil 22 kW - 7 Meter billede

Produktspecifikationer

Kategori: Ladekabel til elbil
Farve: 1
Artikel nr.: 61784
EAN: 4064727469515
Varenr.: 9593968
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lapp ÖLFLEX 5555934007 opladningskabel til elbil Sort Type 2 3 7 m
1.390 kr
Til butik
Lapp ÖLFLEX 5555934007 opladningskabel til elbil Sort Type 2 3 7 m billede

Produktinformation

Lapp ÖLFLEX 5555934007. Kabelfarve: Sort, Stik 1: Type 2, Stik 2: Type 2. Maksimal driftseffekt (trefaset): 22 kW, Maksimal driftsstrøm (trefaset): 32 A, Driftsspænding: 440 V. Kabellængde: 7 m. Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 61784
EAN: 4064727469515
Varenr.: 1000923467
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAPP Type 2 Charging Cable, up to 22 kW, 7 m, black
1.483 kr
Til butik
LAPP Type 2 Charging Cable, up to 22 kW, 7 m, black billede

Produktinformation

(5555934007) 32 A, 3 phases, for charging hybrid and electric cars with Type 2 connection LAPP Type 2 standard charging cables connect your EV to the charging station, charging pole or wallbox - for easy charging at home or on the road. Simply connect the coupling of the cable to the car and the plug to the power source. The charging process is automatically started and finished by the on-board electronics. LAPP charging cables are suitable for plug-in hybrid (PHEV) and battery electric vehicles (BEV).

Produktspecifikationer

Mærke: LAPP
Kategori: Elbil ladere
Artikel nr.: 4064727469515
EAN: 4064727469515
Varenr.: 3213168
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ladekabel til elbil Type 2 22 kW 7 m - Lapp ÖLFLEX
1.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ladekabel til elbil Type 2 22 kW 7 m - Lapp ÖLFLEX
1.519 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 7 m, sort (5555934007) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning
-11%1.520 kr
Før 1.709 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lapp ÖLFLEX 5555934007 opladningskabel til elbil Sort Type 2 3 7 m
1.549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 7 m, sort (5555934007) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 7 m, sort (5555934007) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.389 kr1.389 krKøb
2CompuMail DK1.390 kr1.390 krKøb
3Proshop DK1.483 kr1.483 krKøb
4Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
5Vivas DK1.519 kr1.588 krKøb
6Teknikproffset DK1.520 kr1.579 krKøb
7Ultrashop1.549 kr1.549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 7 m, sort (5555934007) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning

PriceData har fulgt prisen på LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 7 m, sort (5555934007) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.157 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 1.390 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.330 kr.

Den nuværende pris på 1.389 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 7 m, sort (5555934007) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for LAPP MOBILITY Type 2 opladningskabel, op til 22 kW, 7 m, sort (5555934007) 32 A, 3-faset, til opladning af hybrid- og elbiler med Type 2-tilslutning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.389 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.390 kr57 kr (4%)
15. maj 20261.333 kr8 kr (1%)
14. maj 20261.341 kr8 kr (1%)
13. maj 20261.349 kr8 kr (1%)
12. maj 20261.357 kr8 kr (1%)
11. maj 20261.365 kr8 kr (1%)
10. maj 20261.373 kr17 kr (1%)
9. maj 20261.390 kr8 kr (1%)
8. maj 20261.382 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret