Gå til hovedindhold

Lanvin Arpege Eau De Parfum 100 ml

LanvinParfume og eau de cologneEAN: 3386461515619
Pris fra 197 krtil 299 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 102 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 196 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Lanvin Arpege Eau De Parfum 100 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 197 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lanvin - Arpege
197 kr
Til butik
Lanvin - Arpege billede

Produktinformation

Eau de Parfum, 100 ml, Kvinder

Produktspecifikationer

Mærke: Lanvin
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3386461515619
EAN: 3386461515619
Varenr.: 2886209
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lanvin Arpege Edp 100ml
-72%217 kr
Før 779 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lanvin Arpege Edp 100ml billede

Produktinformation

Arpege är en av de stora doftklassikerna på marknaden skapad redan 1927. Doften öppnar med sprudlande aldehyder och frisk bergamott. I det feminina och sensuella hjärtat finner vi bulgarisk ros och jasmin. I basen blandas mysk med iris och amber. Den vackra svarta flaskan är ett tidlöst mästerverk inspirerad av Art Deco. Toppnot: Bergamott, Aldehyder Hjärtnot: Ros, Jasmin Basnot: Mysk, Iris, Amber.

Produktspecifikationer

Mærke: Lanvin
Kategori: Parfume til hende
EAN: 3386461515619
Varenr.: A11611
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lanvin - Arpege - 100 ml - Edp
-53%249 kr
Før 525 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Lanvin Arpege EDP 100 ml
259 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lanvin Arpege Eau De Parfum 100 ml
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanvin Arpege Eau De Parfum 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanvin Arpege Eau De Parfum 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK197 kr236 krKøb
2Teknikproffset DK217 kr266 krKøb
3BilligParfume.dk249 kr249 krKøb
4Beautycos DK259 kr288 krKøb
5EauDeParfum.dk299 kr299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lanvin Arpege Eau De Parfum 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Lanvin Arpege Eau De Parfum 100 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 195 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 258 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 218 kr.

Den nuværende pris på 197 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Lanvin Arpege Eau De Parfum 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Lanvin Arpege Eau De Parfum 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026197 kr1 kr (1%)
1. jun. 2026196 kr1 kr (1%)
31. maj 2026197 kr1 kr (1%)
30. maj 2026198 kr2 kr (1%)
19. maj 2026196 kr7 kr (3%)
18. maj 2026203 kr14 kr (6%)
8. maj 2026217 kr15 kr (7%)
1. maj 2026202 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026203 kr14 kr (6%)
25. apr. 2026217 kr14 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret