Gå til hovedindhold

Lancôme Lancome Teint Idole Ultra Wear C.E. Skin Transforming Highlighter 2 Light Glow (10 g)

LancômeMakeupEAN: 3614274110487
Pris fra 320,4 krtil 380 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 59,6 kr (16% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 259 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Lancome Teint Idole Ultra Wear C.E. Skin Transforming Highlighter 2 Light Glow (10 g) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 320.4 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome Teint Idole Fond de Teint 10 g - 02 Medium Glow
-32%320,4 kr
Før 470 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Teint Idole Fond de Teint 10 g - 02 Medium Glow billede

Produktinformation

Lancôme Teint Idôle Fond de Teint - 02 Medium Glow er en innovativ highlighter, der er beriget med serum, som giver en naturlig, strålende glød. Denne highlighter indeholder en unik formel, der er beriget med en blanding af C-vitamin, E-vitamin, moringa...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Highlighters & Luminizers
EAN: 3614274110487
Varenr.: 110489
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancome Teint Idole Ultra Wear C.E. Skin Transforming Highlighter 2 Light Glow (10 g)
-24%342 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Teint Idole Ultra Wear C.E. Skin Transforming Highlighter 2 Light Glow (10 g) billede

Produktinformation

Teint Idole Ultra Wear C.E. Skin Transforming Highlighter er en innovativ highlighter, der indeholder serum og giver en naturlig, strålende glød. Formlen er beriget med en blanding af C-vitamin-derivater, E-vitamin, moringaolie og ekstrakt af granatæbleskal. Den kan opbygges, holder i 24 timer og indeholder lysindfangende mikroperler, som giver en strålende teint. Udvid din skønhedsrutine med denne lysende og lette puddertekstur, der ånder og giver huden en naturlig strålende glød, der holder hele dagen og natten. Produktspecifikationer: * Giver en naturlig, strålende glød * Beriget med C-vitaminderivater, E-vitamin, moringaolie og ekstrakt af granatæbleskal * Kan opbygges og holder i 24 timer * Lader huden ånd...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Highlighter
Vægt: 87g
Artikel nr.: LE7128
EAN: 3614274110487
Varenr.: B091314
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme C.E. Skin Transforming Highlighter 02 Medium Glow
343 kr
Til butik
Lancôme C.E. Skin Transforming Highlighter 02 Medium Glow billede

Produktinformation

Teint Idole Ultra Wear C.E. Skin Transforming Highlighter er en innovativ highlighter beriget med serum, der giver en naturlig, strålende glød. Formlen er beriget med en blanding af C-vitamin, E-vitamin, moringaolie og ekstrakt af skrællen fra granatæble. Den holder i 24 timer kombineret med perler, der indfanger mikrolys og sikrer en strålende teint. Forlæng din skønhedsrutine med denne strålende, lette pudder, der føles åndbart og efterlader en naturlig strålende glød på huden, der holder hele dagen og natten. Produktspecifikationer: - Giver en naturlig, strålende glød - Beriget med C-vitamin, E-vitamin, moringaolie og ekstrakt af skrællen fra granatæble- Holder i 24 timer - Føles åndbar på huden Anvendelse: Sådan bruges produktet:1. Påfør Advanced Généfique og massér opad for en øjeblikkeligt fugtet hudbase.2. Påfør Teint Idole Ultra Wear Foundation for at opnå en fejlfri dækning.3. Følg op med concealer for en lysnende og løftende effekt.4. Giv øjeblikkeligt din hud en solbrun glød med den nye Teint Idole Ultra Wear C.E. Skin Transforming Bronzer. Brug en stor pensel, og påfør med cirkulære bevægelser, hvor solen rammer huden (kinder, næse, tindinger og hage)5. Fremhæv de højeste punkter i ansigtet for at skabe en flerdimensionel glød med Teint Idole C.E. Skin Transforming Highlighter.10 g Lancôme C.E. Skin Transforming Highlighter 02 Medium Glow...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Highlighter
Artikel nr.: LE7128
EAN: 3614274110487
Varenr.: 2065-890-0002
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Powder Highlighter 02 - 10 g
380 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Teint Idole Ultra Wear C.E. Skin Transforming Highlighter 2 Light Glow (10 g) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Teint Idole Ultra Wear C.E. Skin Transforming Highlighter 2 Light Glow (10 g) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk320,4 kr320,4 krKøb
2Bangerhead DK342 kr342 krKøb
3Lyko DK343 kr343 krKøb
4NordicFeel DK380 kr380 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancome Teint Idole Ultra Wear C.E. Skin Transforming Highlighter 2 Light Glow (10 g)

PriceData har fulgt prisen på Lancome Teint Idole Ultra Wear C.E. Skin Transforming Highlighter 2 Light Glow (10 g) i 165 dage. Laveste pris i perioden er 259 kr (registreret d. 21. februar 2026), højeste er 383 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 319 kr.

Den nuværende pris på 320,4 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Lancome Teint Idole Ultra Wear C.E. Skin Transforming Highlighter 2 Light Glow (10 g). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Lancome Teint Idole Ultra Wear C.E. Skin Transforming Highlighter 2 Light Glow (10 g) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 2026320,4 kr46,4 kr (17%)
28. apr. 2026274 kr46,4 kr (14%)
24. apr. 2026320,4 kr62,6 kr (16%)
23. apr. 2026383 kr109 kr (40%)
13. apr. 2026274 kr
10. apr. 2026273,7 kr67,3 kr (20%)
9. apr. 2026341 kr29 kr (9%)
7. apr. 2026312 kr33 kr (12%)
5. apr. 2026279 kr62 kr (18%)
4. apr. 2026341 kr82 kr (32%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret