Gå til hovedindhold

Lancôme Lancome Teint Idole Ultra Wear C.E. Skin Transforming Highlighter 1 Light Glow (10 g)

LancômeHighlightere og luminizereEAN: 3614274110470
Pris fra 352 krtil 393 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (10% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 294,43 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Lancome Teint Idole Ultra Wear C.E. Skin Transforming Highlighter 1 Light Glow (10 g) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 352 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancome Teint Idole Ultra Wear C.E. Skin Transforming Highlighter 1 Light Glow (10 g)
-22%352 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Teint Idole Ultra Wear C.E. Skin Transforming Highlighter 1 Light Glow (10 g) billede

Produktinformation

Teint Idole Ultra Wear C.E. Skin Transforming Highlighter er en innovativ highlighter, der indeholder serum og giver en naturlig, strålende glød. Formlen er beriget med en blanding af C-vitamin-derivater, E-vitamin, moringaolie og ekstrakt af granatæbleskal. Den kan opbygges, holder i 24 timer og indeholder lysindfangende mikroperler, som giver en strålende teint. Udvid din skønhedsrutine med denne lysende og lette puddertekstur, der ånder og giver huden en naturlig strålende glød, der holder hele dagen og natten. Produktspecifikationer: * Giver en naturlig, strålende glød * Beriget med C-vitaminderivater, E-vitamin, moringaolie og ekstrakt af granatæbleskal * Kan opbygges og holder i 24 timer * Lader huden ånd...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Highlighter
Vægt: 87g
Artikel nr.: LE7127
EAN: 3614274110470
Varenr.: B091313
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme C.E. Skin Transforming Highlighter 01 Light Glow
353 kr
Til butik
Lancôme C.E. Skin Transforming Highlighter 01 Light Glow billede

Produktinformation

Teint Idole Ultra Wear C.E. Skin Transforming Highlighter er en innovativ highlighter beriget med serum, der giver en naturlig, strålende glød. Formlen er beriget med en blanding af C-vitamin, E-vitamin, moringaolie og ekstrakt af skrællen fra granatæble. Den holder i 24 timer kombineret med perler, der indfanger mikrolys og sikrer en strålende teint. Forlæng din skønhedsrutine med denne strålende, lette pudder, der føles åndbart og efterlader en naturlig strålende glød på huden, der holder hele dagen og natten. Produktspecifikationer: - Giver en naturlig, strålende glød - Beriget med C-vitamin, E-vitamin, moringaolie og ekstrakt af skrællen fra granatæble- Holder i 24 timer - Føles åndbar på huden Anvendelse: Sådan bruges produktet:1. Påfør Advanced Généfique og massér opad for en øjeblikkeligt fugtet hudbase.2. Påfør Teint Idole Ultra Wear Foundation for at opnå en fejlfri dækning.3. Følg op med concealer for en lysnende og løftende effekt.4. Giv øjeblikkeligt din hud en solbrun glød med den nye Teint Idole Ultra Wear C.E. Skin Transforming Bronzer. Brug en stor pensel, og påfør med cirkulære bevægelser, hvor solen rammer huden (kinder, næse, tindinger og hage)5. Fremhæv de højeste punkter i ansigtet for at skabe en flerdimensionel glød med Teint Idole C.E. Skin Transforming Highlighter.10 g Lancôme C.E. Skin Transforming Highlighter 01 Light Glow...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Highlighter
Artikel nr.: LE7127
EAN: 3614274110470
Varenr.: 2065-890-0001
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme Teint Idole Ultra Wear C.E. Skin Transforming Highlighter
-15%376 kr
Før 443 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancôme Teint Idole Ultra Wear C.E. Skin Transforming Highlighter billede

Produktinformation

Teint Idole Ultra Wear C.E. Skin Transforming Highlighter er en innovativ og glødende highlighter beriget med serum. Sammensætningen er beriget med en blanding af C-vitaminderivat, E-vitamin, moringaolie og granatæble-ekstrakt.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Makeup
Artikel nr.: LE7127
EAN: 3614274110470
Varenr.: 3299757
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Powder Highlighter 01 - 10 g
393 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Teint Idole Ultra Wear C.E. Skin Transforming Highlighter 1 Light Glow (10 g) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Teint Idole Ultra Wear C.E. Skin Transforming Highlighter 1 Light Glow (10 g) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK352 kr352 krKøb
2Lyko DK353 kr353 krKøb
3Cocopanda DK376 kr376 krKøb
4NordicFeel DK393 kr393 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancome Teint Idole Ultra Wear C.E. Skin Transforming Highlighter 1 Light Glow (10 g)

PriceData har fulgt prisen på Lancome Teint Idole Ultra Wear C.E. Skin Transforming Highlighter 1 Light Glow (10 g) i 165 dage. Laveste pris i perioden er 288,23 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 405 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 349 kr.

Den nuværende pris på 352 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Lancome Teint Idole Ultra Wear C.E. Skin Transforming Highlighter 1 Light Glow (10 g). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Lancome Teint Idole Ultra Wear C.E. Skin Transforming Highlighter 1 Light Glow (10 g) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026352 kr9 kr (3%)
28. maj 2026343 kr33 kr (9%)
25. maj 2026376 kr33 kr (10%)
22. maj 2026343 kr9 kr (3%)
21. maj 2026352 kr9 kr (3%)
20. maj 2026343 kr9 kr (3%)
19. maj 2026352 kr9 kr (3%)
17. maj 2026343 kr9 kr (3%)
13. maj 2026352 kr28 kr (7%)
10. maj 2026380 kr37 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret