Gå til hovedindhold

Lancôme Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 90 Berry Bisou 8,5 Ml

LancômeLæbemakeupEAN: 3614274382747
Pris fra 191,25 krtil 245 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 53,75 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 174 kr 17. mar.

Sammenlign priser på Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 90 Berry Bisou 8,5 Ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 191.25 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome Idole Juicytreat Oil 9 ml - 90
-25%191,25 kr
Før 255 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Idole Juicytreat Oil 9 ml - 90 billede

Produktinformation

Lancôme Idôle Juicytreat Oil - 90 er en vidunderlig lipgloss, der øjeblikkeligt giver fyldige og skinnende læber, uden at klistre. JuicyTreat er superladet med 20 % squalane og giver øjeblikkeligt op til 24 timers fugt*, der føles vægtløs på læberne med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Lip Gloss
EAN: 3614274382747
Varenr.: 118253
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme Lip Idôle Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 90
-24%208 kr
Før 274 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancôme Lip Idôle Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 90 billede

Produktinformation

Få straks saftige skinnende læber, der ikke klæber! JuicyTreat er rig på 20 procent squalane, giver straks op til 24 timers fugtighed* og føles vægtløs på læberne efter kun én påføring. Den unikke applikator er designet til at svejse læberne i glans og giver den perfekte mængde produkt ved første påføring. Formlen er beriget med 20 procent squalane, som bevarer fugten i læberne i op til 24 timer og giver en følelse af bløde og fugtede læber. Desuden er den beriget med hyaluronsyre, der trækker fugt ind i læberne og giver en øjeblikkelig fyldig og udglattende effekt. Egenskaber: - Giver straks en lækker glans til læberne - Klæber ikke og føles knap efter påføring - Beriget med 20 % squalane for 24 timers fugtighed - Beriget med hyaluronsyre for en fyldig og udglattende effekt - Stor applikator, der omfavner læberne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Lip gloss
0
Artikel nr.: LF4748
EAN: 3614274382747
Varenr.: B097613
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme Lip Idôle Juicytreat juicy Oil-In-Gloss 90 Berry Bisou 9m
-20%210 kr
Før 263 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Lip Idôle Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 90 Berry Bisou
213 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Lip Idole Juicytreat 90 - 9 ml
239 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 90 Berry Bisou 8,5 Ml
245 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 90 Berry Bisou 8,5 Ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 90 Berry Bisou 8,5 Ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk191,25 kr191,25 krKøb
2Bangerhead DK208 kr208 krKøb
3Cocopanda DK210 kr210 krKøb
4Lyko DK213 kr213 krKøb
5NordicFeel DK239 kr239 krKøb
6EauDeParfum.dk245 kr245 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 90 Berry Bisou 8,5 Ml

PriceData har fulgt prisen på Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 90 Berry Bisou 8,5 Ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 174 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 241 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 195 kr.

Den nuværende pris på 191,25 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 90 Berry Bisou 8,5 Ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Lancome Lip Idole Juicytreat Juicy Oil-in-Gloss 90 Berry Bisou 8,5 Ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026191,25 kr16,75 kr (8%)
30. maj 2026208 kr16,75 kr (9%)
29. maj 2026191,25 kr16,75 kr (8%)
28. maj 2026208 kr4 kr (2%)
27. maj 2026204 kr4 kr (2%)
26. maj 2026208 kr4 kr (2%)
21. maj 2026204 kr6 kr (3%)
20. maj 2026210 kr2,97 kr (1%)
18. maj 2026212,97 kr4,97 kr (2%)
17. maj 2026208 kr4,97 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret