Gå til hovedindhold

Lancôme Lancome Idole Goddess Dimension Mono Eyeshadow 1.2 g - 08 Cosmic Frost

LancômeØjenskyggeEAN: 3614274718539
Pris fra 195 krtil 279 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 84 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lancome Idole Goddess Dimension Mono Eyeshadow 1.2 g - 08 Cosmic Frost og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 195 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome Idole Goddess Dimension Mono Eyeshadow 1.2 g - 08 Cosmic Frost
-25%195 kr
Før 260 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Idole Goddess Dimension Mono Eyeshadow 1.2 g - 08 Cosmic Frost billede

Produktinformation

Lancôme Idôle Goddess Dimension Mono Eyeshadow - 08 Cosmic Frost er en luksuriøs monoøjenskygge fra Lancôme, der kombinerer intens farve med en silkeblød og moderne formel. Med avanceret micro-aired pulverteknologi får du en cremet og ultralet tekstur,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Eye Shadow
EAN: 3614274718539
Varenr.: 122582
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme Idôle Goddess Dimension Mono Eyeshadow 08 1,2g
-20%223 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Goddess Dimension Mono Eyeshadow 11 - 1,2 g
252 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Idôle Goddess Dimension Mono Eyeshadow 08 Cosmic Frost​
260 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme Idôle Goddess Dimension Mono Eyeshadow Shade 08 Cosmic Frost
279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Idole Goddess Dimension Mono Eyeshadow 1.2 g - 08 Cosmic Frost koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Idole Goddess Dimension Mono Eyeshadow 1.2 g - 08 Cosmic Frost koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk195 kr195 krKøb
2Cocopanda DK223 kr223 krKøb
3NordicFeel DK252 kr252 krKøb
4Lyko DK260 kr260 krKøb
5Bangerhead DK279 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancome Idole Goddess Dimension Mono Eyeshadow 1.2 g - 08 Cosmic Frost

PriceData har fulgt prisen på Lancome Idole Goddess Dimension Mono Eyeshadow 1.2 g - 08 Cosmic Frost i 142 dage. Laveste pris i perioden er 195 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 260 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 235 kr.

Den nuværende pris på 195 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Lancome Idole Goddess Dimension Mono Eyeshadow 1.2 g - 08 Cosmic Frost. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Lancome Idole Goddess Dimension Mono Eyeshadow 1.2 g - 08 Cosmic Frost de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026195 kr28 kr (13%)
30. maj 2026223 kr28 kr (14%)
28. apr. 2026195 kr57 kr (23%)
22. apr. 2026252 kr8 kr (3%)
18. apr. 2026260 kr12 kr (5%)
16. apr. 2026248 kr12 kr (5%)
24. mar. 2026260 kr4 kr (2%)
20. mar. 2026256 kr41 kr (19%)
19. mar. 2026215 kr41 kr (16%)
18. mar. 2026256 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret