Gå til hovedindhold

Lancôme Lancome Advanced Genifique Repairing Night Cream 50 ml

LancômeHudplejeMikrobiom-videnskabAnti-age natplejeEAN: 3614273774413

Lancôme Advanced Génifique Night Cream reparerer hudbarrieren nat efter nat med præ- og probiotiske ekstrakter, ceramider og hyaluronsyre. Perfekt til alle hudtyper. Læs mere

Pris fra 517 krtil 775 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 258 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 445,25 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Lancome Advanced Genifique Repairing Night Cream 50 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 517 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lancôme Advanced Génifique Repairing Night Cream 50 ml
517 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome Advanced Genifique Repairing Night Cream 50 ml
-25%588,75 kr
Før 785 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Advanced Génifique Repairing Night Cream 50 ml
634 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme Paris Génifique Barrier Night Cream (50 ml)
-22%643 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lancôme Advanced Genifique Night Repairing Cream
664 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Génifique Barrier Night Cream 50 ml
717 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lancome Genifique Night Cream 50 ml
775 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Advanced Genifique Repairing Night Cream 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Advanced Genifique Repairing Night Cream 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK517 kr556 krKøb
2NiceHair.dk588,75 kr588,75 krKøb
3Lyko DK634 kr634 krKøb
4Bangerhead DK643 kr643 krKøb
5Proshop DK664 kr703 krKøb
6NordicFeel DK717 kr717 krKøb
7EauDeParfum.dk775 kr775 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Lancôme Advanced Génifique Repairing Night Cream

Lancôme

Lancôme Advanced Génifique Night Cream reparerer hudbarrieren nat efter nat med præ- og probiotiske ekstrakter, ceramider og hyaluronsyre. Perfekt til alle hudtyper.

• natcreme
• anti-age creme
• hudbarriere
• lancôme creme
• génifique
• probiotisk hudpleje
• ceramider
• hyaluronsyre
• Anti-age natpleje
• Mikrobiom-videnskab

Beskrivelse

Lancôme Advanced Génifique Repairing Night Cream er en revolutionerende natcreme designet til at maksimere nattens naturlige genoprettelsesproces. Formlen kombinerer millioner af præ- og probiotiske ekstrakter med triple ceramider og hyaluronsyre for at styrke hudbarrieren intensivt. Natten handler om restitution, og denne innovative creme bruger mikrobiom-videnskab til at levere synligt yngre hud nat efter nat. Efter otte ugers brug dokumenterer kliniske tests forbedring på seks hudparametre: +43% mere jævn hudtekstur, +36% øget glød, +35% fastere hud, +33% mere fylde, +22% mere ensartet hudtone og mærkbar reduktion af fine linjer. Velegnet til alle hudtyper, inklusiv sensitiv hud.

Specifikationer

effekt:hudbarriere-styrkende, fugtlåsende, beroligende, hydrering, udglattende
hudtype:alle typer, sensitiv
tekstur:silkeagtig, flødefarvet
volumen:50 ml
anvendelse:ansigt og hals
funktioner:åndbar, 94% naturlige ingredienser, dermatologisk testet
produktionsland:Frankrig
nøgleingredienser:hyaluronsyre, 7 præ- og probiotiske ekstrakter, triple ceramider

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Passer denne natcreme til sensitiv hud?

Ja, Lancôme Advanced Génifique Night Cream er dermatologisk testet og velegnet til alle hudtyper, inklusiv sensitiv hud.

Hvor lang tid tager det at se resultater?

Kliniske tests viser synlige forbedringer efter 8 uger med regelmæssig brug hver nat.

Hvad er præ- og probiotiske ekstrakter?

Det er aktive stoffer der støtter hudens naturlige mikrobiom og hjælper med at styrke hudbarrieren fra indsiden.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancome Advanced Genifique Repairing Night Cream 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Lancome Advanced Genifique Repairing Night Cream 50 ml i 167 dage. Laveste pris i perioden er 445,25 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 668 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 520 kr.

Den nuværende pris på 517 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Lancome Advanced Genifique Repairing Night Cream 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Lancome Advanced Genifique Repairing Night Cream 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026517 kr11 kr (2%)
1. jun. 2026506 kr11 kr (2%)
31. maj 2026517 kr11 kr (2%)
28. maj 2026506 kr22 kr (5%)
23. maj 2026484 kr22 kr (4%)
14. maj 2026506 kr87 kr (15%)
13. maj 2026593 kr35 kr (6%)
12. maj 2026628 kr111 kr (21%)
11. maj 2026517 kr111 kr (18%)
10. maj 2026628 kr111 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret