Gå til hovedindhold

Lancôme Tonique Douceur Softening Hydrating Toner - 400 ml

LancômeProdukter til hårstylingEAN: 3147758030235
Pris fra 242 krtil 345 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 103 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 233,35 kr 21. maj

Sammenlign priser på Lancôme Tonique Douceur Softening Hydrating Toner - 400 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 242 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lancôme Tonique Douceur 400ml
242 kr
Til butik
Lancôme Tonique Douceur 400ml billede

Produktinformation

Lancôme Tonique Douceur er en fugtgivende ansigtstoner, der er egnet til alle hudtyper. Den blødgør huden og har en beroligende effekt, der hjælper med at hydrere og forberede huden til de næste hudplejeskridt. Denne toner efterlader huden frisk og afbalanceret og er ideel til daglig brug.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 3147758030235
EAN: 3147758030235
Varenr.: 2909348
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lancôme Tonique Douceur 400 ml
263 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome Tonique Douceur 400 ml (Limited Edition)
-28%275,6 kr
Før 385 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Tonique Douceur 400 ml (Limited Edition) billede

Produktinformation

Lancôme - Tonique Douceur 400ml Softening hyrating toner. Blødgørende og kølende. Efterlader huden ren og blød. Huden føles blød og komfortabel efter brug. Alkohol free tonic med naturlig rose og hylderbær ekstrakter. Bruges efter make-up fjerner for at...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
EAN: 3147758030235
Varenr.: 18965
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lancome Tonique Douceur Softening Hydrating Toner 400ml
-7%278 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme Tonique Douceur 400 ml
-20%283 kr
Før 354 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Tonique Douceur 400 ml
329 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Tonique Douceur Softening Hydrating Toner - 400 ml
345 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Tonique Douceur Softening Hydrating Toner - 400 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Tonique Douceur Softening Hydrating Toner - 400 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK242 kr281 krKøb
2CS MEGASTORE DK263 kr302 krKøb
3NiceHair.dk275,6 kr275,6 krKøb
4Teknikproffset DK278 kr327 krKøb
5Cocopanda DK283 kr283 krKøb
6Lyko DK329 kr329 krKøb
7NordicFeel DK345 kr345 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancôme Tonique Douceur Softening Hydrating Toner - 400 ml

PriceData har fulgt prisen på Lancôme Tonique Douceur Softening Hydrating Toner - 400 ml i 114 dage. Laveste pris i perioden er 198 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 261 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 237 kr.

Den nuværende pris på 242 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Lancôme Tonique Douceur Softening Hydrating Toner - 400 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Lancôme Tonique Douceur Softening Hydrating Toner - 400 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026242 kr8,65 kr (4%)
21. maj 2026233,35 kr8,65 kr (4%)
20. maj 2026242 kr8,65 kr (4%)
5. maj 2026233,35 kr8,65 kr (4%)
4. maj 2026242 kr19 kr (7%)
3. maj 2026261 kr27,65 kr (12%)
21. apr. 2026233,35 kr8,65 kr (4%)
20. apr. 2026242 kr8,65 kr (4%)
12. mar. 2026233,35 kr21,65 kr (8%)
11. mar. 2026255 kr21,65 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret