Gå til hovedindhold

Lancôme Skin Idôle Juicy Liquid Blush Mauve To The Groove - 9 ml

LancômeRouge og bronzereEAN: 3614274352542
Pris fra 247,5 krtil 305 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 57,5 kr (19% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 202 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Lancôme Skin Idôle Juicy Liquid Blush Mauve To The Groove - 9 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 247.5 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome Idole Juicy Blush 9 ml - 40 Mauve To The Groove
-25%247,5 kr
Før 330 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Idole Juicy Blush 9 ml - 40 Mauve To The Groove billede

Produktinformation

Lancôme Idôle Juicy Blush - 40 Mauve To The Groove er en flydende blush i juicy nuancer og med en delikat mat finish. Den lette konsistens smelter ubesværet ind i huden med opbyggelig farveintensitet, efterlader huden fugtet og behagelig, samtidig med a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Blushes & Bronzers
EAN: 3614274352542
Varenr.: 119260
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Skin Idôle Juicy Liquid Blush 40 Mauve to the groove
248 kr
Til butik
Lancôme Skin Idôle Juicy Liquid Blush 40 Mauve to the groove billede

Produktinformation

Lancôme Skin Idôle Juicy Blush er en flydende blush i juicy nuancer og med en delikat mat finish. Den lette konsistens smelter ubesværet ind i huden med opbyggelig farveintensitet, efterlader huden fugtet og behagelig, samtidig med at den giver en sund, frisk glød til kinderne. Den holder i op til 12 timer* og passer til enhver hudtone. Formlen har en 85 % hudplejebase beriget med niacinamid, E-vitaminer og B5-vitaminer. Egenskaber: - Giver en naturlig, sund og frisk glød til kinderne- Smelter ubesværet ind i huden med opbyggelig farveintensitet- Holder i op til 12 timer*- 85 % hudplejebase*Forbrugertest på 124 kvinderAnvendelse:Sådan får du de ultimative juicy læber: Trin 1: Start med at tegne læberne op med Lip Idôle Lip Shaper. Trin 2: Ton lineren ud med fingerspidserne. Trin 3: Sidste finish, Juicy Tubes, der perfektionerer looket og giver læberne den ultimative blanke finish! Lancôme Skin Idôle Juicy Liquid Blush 40 Mauve to the groove...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Blush
Størrelse: 9.000000000
Artikel nr.: LF4191
EAN: 3614274352542
Varenr.: 2065-A49-0005
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme Skin Idôle Juicy Liquid Blush Mauve To The Groove 9ml
-20%271 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Skin Idôle Juicy Liquid Blush Mauve To The Groove - 9 ml
305 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Skin Idôle Juicy Liquid Blush Mauve To The Groove - 9 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Skin Idôle Juicy Liquid Blush Mauve To The Groove - 9 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk247,5 kr247,5 krKøb
2Lyko DK248 kr248 krKøb
3Cocopanda DK271 kr271 krKøb
4NordicFeel DK305 kr305 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancôme Skin Idôle Juicy Liquid Blush Mauve To The Groove - 9 ml

PriceData har fulgt prisen på Lancôme Skin Idôle Juicy Liquid Blush Mauve To The Groove - 9 ml i 166 dage. Laveste pris i perioden er 201,6 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 315 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 241 kr.

Den nuværende pris på 247,5 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Lancôme Skin Idôle Juicy Liquid Blush Mauve To The Groove - 9 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Lancôme Skin Idôle Juicy Liquid Blush Mauve To The Groove - 9 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026247,5 kr
30. maj 2026248 kr
29. maj 2026247,5 kr23,5 kr (9%)
28. maj 2026271 kr7 kr (3%)
19. maj 2026264 kr9,83 kr (4%)
12. maj 2026273,83 kr71,83 kr (36%)
28. apr. 2026202 kr71,83 kr (26%)
24. apr. 2026273,83 kr31,17 kr (10%)
23. apr. 2026305 kr84,68 kr (38%)
10. apr. 2026220,32 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret