Gå til hovedindhold

Lancôme Ombre Hypnôse Stylo Longwear Cream Eyeshadow Stick Or Inoubliable 01

LancômeØjenskyggeEAN: 3605533330142
Pris fra 225 krtil 300 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 75 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 179 kr 30. maj

Sammenlign priser på Lancôme Ombre Hypnôse Stylo Longwear Cream Eyeshadow Stick Or Inoubliable 01 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 225 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome Ombre Hypnose Stylo Eyeshadow 1,4 g - 01 Or Inoubliable
-25%225 kr
Før 300 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Ombre Hypnose Stylo Eyeshadow 1,4 g - 01 Or Inoubliable billede

Produktinformation

Lancôme Ombre Hypnôse Stylo Eyeshadow - 01 Or Inoubliable er en super holdbar og cremet øjenskygge, som giver et smukt og forførende look. Øjenskyggen er nem at påføre og hverken smuldrer eller drysser med farve, da den er lavet på en stift, som let kan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Eye Shadow
EAN: 3605533330142
Varenr.: 63940
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme Ombre Hypnosenose Stylo 24H 01
-24%238 kr
Før 312 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancôme Ombre Hypnosenose Stylo 24H 01 billede

Produktinformation

Ombre Hypnôse Stylo er Lancômes nye silkebløde øjenskyggepenne, der med sin perfekte cremede konsistens og blødgørende ingredienser gør det let at påføre. Med 8 glinsende metalliske prêt-à-porter-nuancer fyldt med pigment og perlemor får du et uimodståeligt blik, der holder i op til 24 timer.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Øjenskygge
Vægt: 18g
Artikel nr.: L54528
EAN: 3605533330142
Varenr.: B014971
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme Ombre Hypnôse Stylo Cream Eyeshadow Stick #01 Or Inoublia
-20%256 kr
Før 320 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Ombre Hypnôse Stylo Longwear Cream Eyeshadow Stick Or Inoubliable 01
300 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Ombre Hypnôse Stylo Longwear Cream Eyeshadow Stick Or Inoubliable 01 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Ombre Hypnôse Stylo Longwear Cream Eyeshadow Stick Or Inoubliable 01 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk225 kr225 krKøb
2Bangerhead DK238 kr238 krKøb
3Cocopanda DK256 kr256 krKøb
4Lyko DK300 kr300 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancôme Ombre Hypnôse Stylo Longwear Cream Eyeshadow Stick Or Inoubliable 01

PriceData har fulgt prisen på Lancôme Ombre Hypnôse Stylo Longwear Cream Eyeshadow Stick Or Inoubliable 01 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 179 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 300 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 231 kr.

Den nuværende pris på 225 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for Lancôme Ombre Hypnôse Stylo Longwear Cream Eyeshadow Stick Or Inoubliable 01. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for Lancôme Ombre Hypnôse Stylo Longwear Cream Eyeshadow Stick Or Inoubliable 01 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026225 kr46 kr (26%)
30. maj 2026179 kr26 kr (13%)
29. maj 2026205 kr20 kr (9%)
28. maj 2026225 kr15 kr (6%)
23. maj 2026240 kr2 kr (1%)
22. maj 2026238 kr13 kr (6%)
17. maj 2026225 kr1 kr (0%)
16. maj 2026226 kr1 kr (0%)
13. maj 2026227 kr33,79 kr (13%)
6. maj 2026260,79 kr19,79 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret