Gå til hovedindhold

Lancôme Lip Idôle Squalane-12 Butterglow Glowy Color Balm Sheik's rosy nude 50 - 3 g

LancômeLæbebalsam og -behandlingerEAN: 3614274169843
Pris fra 198 krtil 292 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 94 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 196 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Lancôme Lip Idôle Squalane-12 Butterglow Glowy Color Balm Sheik's rosy nude 50 - 3 g og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 198 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Lancome lip idole butterglow 50 sheik´s rosy nude 3g
198 kr
Til butik
Lancome lip idole butterglow 50 sheik´s rosy nude 3g billede

Produktspecifikationer

Kategori: Læber
EAN: 3614274169843
Varenr.: 3614274169843
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome Lip Idole Butterglow 3 g - 50 Sheik's Rosy Nude
-25%232,5 kr
Før 310 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Lip Idole Butterglow 3 g - 50 Sheik's Rosy Nude billede

Produktinformation

Lancôme Lip Idôle Butterglow - 50 Sheik's Rosy Nude indeholder mindst 12 % squalane og ceramider, der giver 24 timers fugt*, samtidig med at den giver læberne en strålende farve og øjeblikkelig glans. _*Instrumentaltest_ Formlen er fremstillet med

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Lip Balms & Treatments
EAN: 3614274169843
Varenr.: 112918
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme Lip Idôle Squalane-12 Butterglow Glowy Color Balm 50 Shei
-20%249 kr
Før 312 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme Lip Idôle Squalane-12 Butterglow Glowy Color Balm 50
-26%254 kr
Før 345 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Butterglow Glowy Color Balm 3 g
256 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Lip Idôle Squalane-12 Butterglow Glowy Color Balm Sheik's rosy nude 50 - 3 g
292 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Lip Idôle Squalane-12 Butterglow Glowy Color Balm Sheik's rosy nude 50 - 3 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Lip Idôle Squalane-12 Butterglow Glowy Color Balm Sheik's rosy nude 50 - 3 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix198 kr198 krKøb
2NiceHair.dk232,5 kr232,5 krKøb
3Cocopanda DK249 kr249 krKøb
4Bangerhead DK254 kr254 krKøb
5Lyko DK256 kr256 krKøb
6NordicFeel DK292 kr292 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancôme Lip Idôle Squalane-12 Butterglow Glowy Color Balm Sheik's rosy nude 50 - 3 g

PriceData har fulgt prisen på Lancôme Lip Idôle Squalane-12 Butterglow Glowy Color Balm Sheik's rosy nude 50 - 3 g i 115 dage. Laveste pris i perioden er 196 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 215 kr.

Den nuværende pris på 198 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Lancôme Lip Idôle Squalane-12 Butterglow Glowy Color Balm Sheik's rosy nude 50 - 3 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Lancôme Lip Idôle Squalane-12 Butterglow Glowy Color Balm Sheik's rosy nude 50 - 3 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026198 kr65 kr (25%)
17. maj 2026263 kr65 kr (33%)
3. maj 2026198 kr69 kr (26%)
2. maj 2026267 kr2 kr (1%)
1. maj 2026269 kr71 kr (36%)
16. apr. 2026198 kr65 kr (25%)
15. apr. 2026263 kr65 kr (33%)
24. mar. 2026198 kr
16. mar. 2026197,26 kr
15. mar. 2026198 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret