Gå til hovedindhold

Lancôme Lancome L'Absolu Rouge Drama Matte Lipstick 3.4 g - 505 Attrape Coeur

LancômeLæbestiftEAN: 3614274196498
Pris fra 261,38 krtil 360 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 98,62 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 217 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Lancome L'Absolu Rouge Drama Matte Lipstick 3.4 g - 505 Attrape Coeur og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 261.38 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome L'Absolu Rouge Drama Matte Lipstick 3.4 g - 505 Attrape Coeur
-27%261,38 kr
Før 360 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome L'Absolu Rouge Drama Matte Lipstick 3.4 g - 505 Attrape Coeur billede

Produktinformation

Lancôme L'Absolu Rouge Drama Matte Lipstick 3,4 gr. - 505 Attrape Coeur er en virkelig lækker læbestift, som er en del af samlingen af de mest matte læbestifter fra Lancôme. Denne fantastiske læbestift **glider ubesværet** på læberne, og giver dem

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Lipstick
EAN: 3614274196498
Varenr.: 112930
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme L'Absolu Rouge Drama Matte Lipstick 505 Attrape Coeur 3,4
-20%266 kr
Før 333 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancôme L'Absolu Rouge Drama Matte Lipstick 505 Attrape Coeur 3,4 billede

Produktinformation

Drama Matte Lipstick er en læbestift med langvarig komfort og en puddermat finish. Formlens unikke sammensætning er beriget med rene pigmenter for at give øjeblikkelig og høj farveeffekt. Den har en præcis kugle til nem påføring i hvert strøg.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Læbestift
Artikel nr.: LE9824
EAN: 3614274196498
Varenr.: 3306932
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme L'Absolu Rouge Drama Matte Lipstick 505
-22%280 kr
Før 361 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancôme L'Absolu Rouge Drama Matte Lipstick 505 billede

Produktinformation

Drama Matte lipstick har langvarig komfort og en puddermat finish. Den unikke formel er beriget med rene pigmenter for at give en øjeblikkelig og intens farveeffekt og har en form, der gør det nemt at påføre i hvert strøg. Læbestiften er pakket i et eksklusivt luksusetui: fremstillet i Frankrig, raffineret og med en eksklusiv fornemmelse. Produktspecifikationer: Langvarig holdbarhed og komfort Puddermat finish Rene, intense pigmenter for høj farveudbytte Fin spids for nem påføring Påføring Klik på rosen for at åbne læbestiften. Påfør farven i ét strøg fra midten og ud.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Læbestift
Vægt: 42g
Artikel nr.: LE9824
EAN: 3614274196498
Varenr.: B092939
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lancome Rouge Absolu Drama Matte Attrape Cæur 505
310 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme L'Absolu Rouge Drama Matte Lipstick 505 - 3.4 g
311 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme L'Absolu Rouge Drama Matte Lipstick 505 Attrape Coeur
360 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome L'Absolu Rouge Drama Matte Lipstick 3.4 g - 505 Attrape Coeur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome L'Absolu Rouge Drama Matte Lipstick 3.4 g - 505 Attrape Coeur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk261,38 kr261,38 krKøb
2Cocopanda DK266 kr266 krKøb
3Bangerhead DK280 kr280 krKøb
4EauDeParfum.dk310 kr310 krKøb
5NordicFeel DK311 kr311 krKøb
6Lyko DK360 kr360 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancome L'Absolu Rouge Drama Matte Lipstick 3.4 g - 505 Attrape Coeur

PriceData har fulgt prisen på Lancome L'Absolu Rouge Drama Matte Lipstick 3.4 g - 505 Attrape Coeur i 165 dage. Laveste pris i perioden er 210 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 310 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 254 kr.

Den nuværende pris på 261,38 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Lancome L'Absolu Rouge Drama Matte Lipstick 3.4 g - 505 Attrape Coeur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Lancome L'Absolu Rouge Drama Matte Lipstick 3.4 g - 505 Attrape Coeur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026261,38 kr
30. maj 2026262 kr
14. maj 2026261,38 kr
13. maj 2026262 kr
12. maj 2026261,38 kr7,38 kr (3%)
11. maj 2026254 kr2 kr (1%)
28. apr. 2026252 kr9,38 kr (4%)
24. apr. 2026261,38 kr48,62 kr (16%)
23. apr. 2026310 kr66 kr (27%)
22. apr. 2026244 kr8 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret