Gå til hovedindhold

Lancôme Lancome L'Absolu Rouge Drama Matte Lipstick 3.4 g - 295 French Rendez-Vous

LancômeLæbestiftEAN: 3614274196597
Pris fra 268 krtil 360 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 92 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 232,46 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Lancome L'Absolu Rouge Drama Matte Lipstick 3.4 g - 295 French Rendez-Vous og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 268 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme L'Absolu Rouge Drama Matte Lipstick 295 3,4g
-20%268 kr
Før 335 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancôme L'Absolu Rouge Drama Matte Lipstick 295 3,4g billede

Produktinformation

Lancôme L'Absolu Rouge Drama Matte Lipstick giver langvarig komfort og en puddermat finish. Den unikke sammensætning af formularen er beriget med rene pigmenter for at give øjeblikkelig og høj farveeffekt, og har en præcis kugle for nem påføring ved hvert eneste strøg.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Læbestift
Artikel nr.: LE9834
EAN: 3614274196597
Varenr.: 3314995
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome L'Absolu Rouge Drama Matte Lipstick 3.4 g - 295 French Rendez-Vous
-25%270 kr
Før 360 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome L'Absolu Rouge Drama Matte Lipstick 3.4 g - 295 French Rendez-Vous billede

Produktinformation

Lancôme L'Absolu Rouge Drama Matte Lipstick 3,4 gr. - 295 French Rendez-Vous er en virkelig lækker læbestift, som er en del af samlingen af de mest matte læbestifter fra Lancôme. Denne fantastiske læbestift **glider ubesværet** på læberne, og giver...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Lipstick
EAN: 3614274196597
Varenr.: 112936
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme L'Absolu Rouge Drama Matte Lipstick 295
-26%291 kr
Før 395 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancôme L'Absolu Rouge Drama Matte Lipstick 295 billede

Produktinformation

Drama Matte lipstick har langvarig komfort og en puddermat finish. Den unikke formel er beriget med rene pigmenter for at give en øjeblikkelig og intens farveeffekt og har en form, der gør det nemt at påføre i hvert strøg. Læbestiften er pakket i et eksklusivt luksusetui: fremstillet i Frankrig, raffineret og med en eksklusiv fornemmelse. Produktspecifikationer: Langvarig holdbarhed og komfort Puddermat finish Rene, intense pigmenter for høj farveudbytte Fin spids for nem påføring Anvendelse Klik på rosen for at åbne læbestiften. Påfør farven i ét strøg fra midten og ud.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Læbestift
Vægt: 42g
Artikel nr.: LE9834
EAN: 3614274196597
Varenr.: B092945
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme L'Absolu Rouge Drama Matte Lipstick 295 - 3.4 g
311 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme L'Absolu Rouge Drama Matte Lipstick 295 French Rendez Vous
360 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome L'Absolu Rouge Drama Matte Lipstick 3.4 g - 295 French Rendez-Vous koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome L'Absolu Rouge Drama Matte Lipstick 3.4 g - 295 French Rendez-Vous koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK268 kr268 krKøb
2NiceHair.dk270 kr270 krKøb
3Bangerhead DK291 kr291 krKøb
4NordicFeel DK311 kr311 krKøb
5Lyko DK360 kr360 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancome L'Absolu Rouge Drama Matte Lipstick 3.4 g - 295 French Rendez-Vous

PriceData har fulgt prisen på Lancome L'Absolu Rouge Drama Matte Lipstick 3.4 g - 295 French Rendez-Vous i 166 dage. Laveste pris i perioden er 232 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 331 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 272 kr.

Den nuværende pris på 268 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Lancome L'Absolu Rouge Drama Matte Lipstick 3.4 g - 295 French Rendez-Vous. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Lancome L'Absolu Rouge Drama Matte Lipstick 3.4 g - 295 French Rendez-Vous de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026268 kr27,56 kr (9%)
18. maj 2026295,56 kr16,56 kr (6%)
16. maj 2026279 kr16,56 kr (6%)
15. maj 2026295,56 kr16,56 kr (6%)
13. maj 2026279 kr9 kr (3%)
12. maj 2026288 kr34 kr (13%)
11. maj 2026254 kr2 kr (1%)
28. apr. 2026252 kr27 kr (10%)
27. apr. 2026279 kr16,56 kr (6%)
26. apr. 2026295,56 kr16,56 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret