Gå til hovedindhold

Lancôme LC LNT L INTENSE EDP 2026 Eau de Parfum - 30 ml

LancômeParfume og eau de cologneEAN: 3614274517811
Pris fra 337,5 krtil 471 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 133,5 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lancôme LC LNT L INTENSE EDP 2026 Eau de Parfum - 30 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 337.5 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome La Nuit Tresor Rouge Drama EDP 30 ml
-25%337,5 kr
Før 450 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome La Nuit Tresor Rouge Drama EDP 30 ml billede

Produktinformation

Lancôme La Nuit Trésor Rouge Drama EDP er en intens og sensuel Eau de Parfum fra Lancôme, der indfanger spændingen og passionen i lidenskabelig kærlighed. La Nuit Trésor Rouge Drama kombinerer overdådige noter af naturlig jordbær, Damask-rose og røgelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 3614274517811
Varenr.: 122572
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme LC LNT L INTENSE EDP 2026 Eau de Parfum - 30 ml
389 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme La Nuit Trésor Rouge Drama Eau de Parfum 30 ml
450 kr
Til butik
Lancôme La Nuit Trésor Rouge Drama Eau de Parfum 30 ml billede

Produktinformation

Lancôme La Nuit Trésor Rouge Drama Eau de Parfum Intense udtrykker spændingen ved lidenskabelig kærlighed med en sensuel blomster-frugtagtig komposition. Den er inspireret af nuancerne af rød og kombinerer overdådige jordbærnoter med rosens elegance og røgelsens intensitet til en dristig, uimodståelig duft.• Intenst feminin og sensuel Eau de Parfum.• Noter af naturlig jordbær, Damask-rose og røgelse.• Langvarig duft med kraftig efterduft.• Luksuriøs rubinrød diamantflaske, der symboliserer kærlighedens intensitet.• Perfekt til kvinder, der søger en dramatisk, passioneret parfume.Denne duft inviterer dig til at dramatisere enhver følelse og opleve kærlighed i dens mest levende form.Anvendelse:Spray La Nuit Trésor Rouge Drama direkte på huden. Lancôme La Nuit Trésor Rouge Drama Eau de Parfum 30 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 30.000000000
Artikel nr.: LF774800
EAN: 3614274517811
Varenr.: 2065-A77-0030
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme La Nuit Trésor Rouge Drama EdP (30 ml)
471 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme LC LNT L INTENSE EDP 2026 Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme LC LNT L INTENSE EDP 2026 Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk337,5 kr337,5 krKøb
2NordicFeel DK389 kr389 krKøb
3Lyko DK450 kr450 krKøb
4Bangerhead DK471 kr471 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancôme LC LNT L INTENSE EDP 2026 Eau de Parfum - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Lancôme LC LNT L INTENSE EDP 2026 Eau de Parfum - 30 ml i 143 dage. Laveste pris i perioden er 337,5 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 450 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 390 kr.

Den nuværende pris på 337,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Lancôme LC LNT L INTENSE EDP 2026 Eau de Parfum - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Lancôme LC LNT L INTENSE EDP 2026 Eau de Parfum - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026337,5 kr51,5 kr (13%)
30. maj 2026389 kr51,5 kr (15%)
23. maj 2026337,5 kr22,5 kr (6%)
19. maj 2026360 kr29 kr (7%)
12. maj 2026389 kr51 kr (15%)
7. maj 2026338 kr51 kr (13%)
6. maj 2026389 kr29 kr (8%)
1. maj 2026360 kr90 kr (20%)
31. mar. 2026450 kr112,5 kr (33%)
30. mar. 2026337,5 kr112,5 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret