Gå til hovedindhold

Lancôme Hypnôse Le Stylo Waterproof 10 Ruby Fever 0,35g

LancômeMascaraEAN: 3614274132335
Pris fra 194 krtil 222 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 28 kr (13% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 161 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Lancôme Hypnôse Le Stylo Waterproof 10 Ruby Fever 0,35g og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 194 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancome Le Stylo Waterproof 10 Burgundy Fever
-26%194 kr
Før 263 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Le Stylo Waterproof 10 Burgundy Fever billede

Produktinformation

Le Stylo Wapterproof er en alsidig eyeliner med en dobbeltsidet blyant med en ultratynd spids og en udtværingsapplikator i den anden ende, som giver høj præcision og gør det nemt at skabe det øjenlook, du ønsker. Formlen er rigt pigmenteret og ultra-cremet, hvilket gør den både nem at opbygge og blende. Den glider let på vippekanten og blender problemfrit. Den er vandfast og holder i op til 24 timer. Med andre ord, uanset om du skal på arbejde eller til fest, er dette en af de bedste eyelinere til at skabe smokey eye eller gradueret cat eye-makeup. Le Stylo eyeliner fås i ti rigt pigmenterede nuancer med en mat eller metallisk finish. Produktspecifikationer: * Fyldig farveeffekt. * Høj præcision med ultratynd spids. * Cremet formel, der kan opbygges og udtværes. * Vandfast og holder i op til 24 timer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Mascara
Vægt: 9g
Artikel nr.: LE7666
EAN: 3614274132335
Varenr.: B091319
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Le Stylo Waterproof 10 Burgundy Fever
202 kr
Til butik
Lancôme Le Stylo Waterproof 10 Burgundy Fever billede

Produktinformation

Le Stylo Wapterproof er en alsidig eyeliner, der kommer med en dobbeltsidet blyant med en ultratynd blyantspids, der kan trækkes ind efter brug, og en udtoningsapplikator i den anden ende, der sikrer høj præcision og giver dig mulighed for ubesværet at skabe det øjenlook, du ønsker. Formlen er stærkt pigmenteret og ultracremet, så den både er nem at opbygge og tone ud. Den glider let hen over vippekanten og tones nemt ud. Den er vandfast og holder i op til 24 timer. Med andre ord, uanset om du skal på arbejde eller i byen, er dette en af de bedste eyelinere til smokey eyes eller til katteøjenmakeup med gradueret effekt.Le Stylo eyeliner fås i 10 ultra pigmenterede nuancer, matte og metallic finishes.Produktspecifikationer: - Fyldig farve - Stor præcision med ultratynd spids- Ultracremet formel, der kan opbygges og tones ud- Vandfast og holder i op til 24 timer Anvendelse: Påføres tæt på vippekanten. Opbyg ved at påføre flere lag til den ønskede farveintensitet, og brug udtoningsapplikatoren til at tone farven ud, så du får et smokey look.0.35 G Lancôme Le Stylo Waterproof 10 Burgundy Fever...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Eyeliner
Artikel nr.: LE7666
EAN: 3614274132335
Varenr.: 2065-899-0001
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LANCOME LE STYLO WATERPROOF 10 Burgundy Fever
209 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme Hypnôse Le Stylo Waterproof 10 Ruby Fever 0,35g
-20%220 kr
Før 275 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Le Stylo Waterproof R21 10
222 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Hypnôse Le Stylo Waterproof 10 Ruby Fever 0,35g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Hypnôse Le Stylo Waterproof 10 Ruby Fever 0,35g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK194 kr194 krKøb
2Lyko DK202 kr202 krKøb
3CS MEGASTORE DK209 kr248 krKøb
4Cocopanda DK220 kr220 krKøb
5NordicFeel DK222 kr222 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancôme Hypnôse Le Stylo Waterproof 10 Ruby Fever 0,35g

PriceData har fulgt prisen på Lancôme Hypnôse Le Stylo Waterproof 10 Ruby Fever 0,35g i 163 dage. Laveste pris i perioden er 161 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 196 kr.

Den nuværende pris på 194 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Lancôme Hypnôse Le Stylo Waterproof 10 Ruby Fever 0,35g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Lancôme Hypnôse Le Stylo Waterproof 10 Ruby Fever 0,35g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026194 kr
27. maj 2026193,92 kr15,08 kr (7%)
26. maj 2026209 kr3 kr (1%)
25. maj 2026206 kr6 kr (3%)
22. maj 2026200 kr5 kr (3%)
21. maj 2026195 kr5 kr (3%)
20. maj 2026200 kr5 kr (3%)
19. maj 2026195 kr5 kr (3%)
17. maj 2026200 kr5 kr (3%)
13. maj 2026195 kr30 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret