Gå til hovedindhold

Lancôme Hypnôse Drama Instant Extreme Volume Mascara 6.5 ml.

LancômeMascaraEAN: 3614273987714
Pris fra 197 krtil 279,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 82,95 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lancôme Hypnôse Drama Instant Extreme Volume Mascara 6.5 ml. og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 197 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
197 kr
Til butik
Lancôme Hypnôse Drama Instant Extreme Volume Mascara 6.5 ml. billede

Produktinformation

Lancôme Hypnôse Drama Instant Extreme Volume Mascara 6,5 ml.- 01 Excessive Black. Lancôme Hypnôse Drama - Når øjnene taler højere end ord Løft dit blik med intensitet, der ikke går ubemærket hen. Hypnôse Drama er skabt til dig, der ønsker mere end definition - du vil have effekt. Øjeblikkelig, ekstrem volumen i en dybsort farve, der klæder hver vippe med maksimal fylde og intens udstråling. Den buede børste er designet til at følge øjets naturlige form og favner selv de mindste vipper fra rod til spids. Resultatet? Et dramatisk, åbent blik, hvor hver vippe fremstår tykkere, mørkere og mere levende. Den rige, cremede konsistens glider let på og lægger sig uden at klumpe eller smuldre. Den bliver, hvor den skal - fra morgen til nat, uden touch-ups. Velegnet til både hverdagsdrama og aftenglans. Denne mascara er til dig, der ikke nøjes med en stille entré. Lancôme Hypnôse Drama 01 - fordi drama klæder dine øjne.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Makeup
Artikel nr.: 3614273987714
EAN: 3614273987714
Varenr.: 3396237
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lancome Hypnose Drama Mascara 8 ml #01 Excessive Black
229 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme Hypnôse Drama Mascara 01 (6,5 ml)
-28%231 kr
Før 321 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancôme Hypnôse Drama Mascara 01 (6,5 ml) billede

Produktinformation

Oplev vores mest volumengivende mascara nogensinde, og opnå 17 gange mere dramatisk volumen til dine vipper med den nye Hypnôse Drama Mascara. Formlen er beriget med et 2% bindingskompleks, der omslutter og plejer vipperne. Mascaraens farve er formuleret med dybe onyx-pigmenter, som giver en glødende, kohl-lignende intensitet, der giver et ekstra intenst øjenlook. Når den bruges i kombination med Cils Booster, kan du opnå op til 21 gange mere volumen. Den ikoniske S-formede Hypnôse Drama-børste dækker vipperne fra rod til spids og giver fuld volumeffekt. Mascaraen holder i op til 24 timer uden at klatte og er testet under oftalmologisk kontrol. Velegnet til følsomme øjne og kontaktlinsebrugere. Produktspecifikationer: * 17x mere volumen * 2% bindingscompex omslutter vipperne med en nærende effekt * S-formet børste for ekstrem volumen * Vipperne føles styrket * Dybe onyx-pigmenter for glødende, kohl-lignende intensitet * Holder i op til 24 timer uden at smitte af * Velegnet til følsomme øjne og kontaktlinsebruger...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Mascara
Vægt: 31g
Artikel nr.: LE4153
EAN: 3614273987714
Varenr.: B091317
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Hypnôse Drama Mascara 01 Excessive Black
247 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancome - Hypnose Drama Masacra 01 Black
-16%248,95 kr
Før 295 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Hypnôse Drama Mascara 8 ml
277 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancôme - Hypnose Drama Mascara
279,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Hypnôse Drama Instant Extreme Volume Mascara 6.5 ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Hypnôse Drama Instant Extreme Volume Mascara 6.5 ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK197 kr236 krKøb
2Teknikproffset DK229 kr278 krKøb
3Bangerhead DK231 kr231 krKøb
4Lyko DK247 kr247 krKøb
5BilligParfume.dk248,95 kr248,95 krKøb
6NordicFeel DK277 kr277 krKøb
7Gucca.dk279,95 kr279,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancôme Hypnôse Drama Instant Extreme Volume Mascara 6.5 ml.

PriceData har fulgt prisen på Lancôme Hypnôse Drama Instant Extreme Volume Mascara 6.5 ml. i 180 dage. Laveste pris i perioden er 196 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 236 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 216 kr.

Den nuværende pris på 197 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Lancôme Hypnôse Drama Instant Extreme Volume Mascara 6.5 ml.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Lancôme Hypnôse Drama Instant Extreme Volume Mascara 6.5 ml. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026197 kr1 kr (1%)
29. maj 2026198 kr1 kr (1%)
23. maj 2026197 kr4 kr (2%)
21. maj 2026201 kr35 kr (15%)
20. maj 2026236 kr9 kr (4%)
19. maj 2026227 kr9 kr (4%)
17. maj 2026236 kr7 kr (3%)
16. maj 2026229 kr4,62 kr (2%)
12. maj 2026224,38 kr11,62 kr (5%)
11. maj 2026236 kr11,62 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret