Gå til hovedindhold

Lancôme Face Idole Fond de Teint Skin Idôle 3 Serum Supertint 22C

LancômeFoundation og concealereEAN: 3614274344714
Pris fra 273,75 krtil 365 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 91,25 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 243 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Lancôme Face Idole Fond de Teint Skin Idôle 3 Serum Supertint 22C og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 273.75 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome Idole 3 Serum Supertint Foundation 30 ml - 22C
-25%273,75 kr
Før 365 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Idole 3 Serum Supertint Foundation 30 ml - 22C billede

Produktinformation

Lancôme Idôle 3 Serum Supertint Foundation - 22C dækker som en foundation med 24 timers holdbarhed* og føles som et serum - ultralet og med plejende effekt på huden. Supertinten giver en øjeblikkelig frisk glød og op til 24 timers fugt til huden.** Fo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 3614274344714
Varenr.: 118190
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme Skin Idôle 3 Serum Supertint 22C
-29%275 kr
Før 388 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancôme Skin Idôle 3 Serum Supertint 22C billede

Produktinformation

Idôle 3 Serum Supertint dækker som en foundation med 24 timers holdbarhed* og føles som et serum - utrolig let og med plejende effekt på huden. Dette Supertint giver en øjeblikkelig frisk glød og op til 24 timers fugt til huden.** Formlen består af en 87-procent hudplejende base, der er beriget med niacinamid og hyaluronsyre, som giver en øjeblikkelig fugtgivende følelse og styrker hudbarrieren. Findes i 20 fleksible nuancer med opbygbar let til medium dækning. Egenskaber: - Giver øjeblikkelig glød - 24 timers holdbarhed* og kan opbygges til medium dækning - 24 timers fugt til huden** - Føles utrolig let mod huden - 87 % hudplejende base, beriget med niacinamid og hyaluronsyre *Forbrugertest med 165 deltagere **Instrumentelt test på 24 kvinder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Foundation
0
Artikel nr.: LF3967
EAN: 3614274344714
Varenr.: B097550
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme Skin Idôle 3 Serum Supertint 22C 30ml
-20%276 kr
Før 345 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Idole Skintint 22C - 30 ml
343 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lancôme Skin Idôle 3 Serum Supertint
350 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Face Idole Fond de Teint Skin Idôle 3 Serum Supertint 22C
365 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Face Idole Fond de Teint Skin Idôle 3 Serum Supertint 22C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Face Idole Fond de Teint Skin Idôle 3 Serum Supertint 22C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk273,75 kr273,75 krKøb
2Bangerhead DK275 kr275 krKøb
3Cocopanda DK276 kr276 krKøb
4NordicFeel DK343 kr343 krKøb
5EauDeParfum.dk350 kr350 krKøb
6Lyko DK365 kr365 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancôme Face Idole Fond de Teint Skin Idôle 3 Serum Supertint 22C

PriceData har fulgt prisen på Lancôme Face Idole Fond de Teint Skin Idôle 3 Serum Supertint 22C i 181 dage. Laveste pris i perioden er 243 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 331 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 278 kr.

Den nuværende pris på 273,75 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Lancôme Face Idole Fond de Teint Skin Idôle 3 Serum Supertint 22C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Lancôme Face Idole Fond de Teint Skin Idôle 3 Serum Supertint 22C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026273,75 kr2,25 kr (1%)
30. maj 2026276 kr12 kr (5%)
19. maj 2026264 kr10 kr (4%)
18. maj 2026274 kr1 kr (0%)
17. maj 2026275 kr1 kr (0%)
13. maj 2026274 kr43 kr (14%)
10. maj 2026317 kr21 kr (7%)
9. maj 2026296 kr21,29 kr (7%)
8. maj 2026317,29 kr13,71 kr (4%)
6. maj 2026331 kr39 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret