Gå til hovedindhold

Lancôme Ô de Lancôme Over The Top Eau de Toilette - 100 ml

LancômeParfume og eau de cologneEAN: 3614274380408
Pris fra 480 krtil 675 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 195 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 439 kr 20. mar.

Sammenlign priser på Lancôme Ô de Lancôme Over The Top Eau de Toilette - 100 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 480 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme Les Ô Ôver The Pop Eau De Toilette 100ml
-25%480 kr
Før 640 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancôme Les Ô Ôver The Pop Eau De Toilette 100ml billede

Produktinformation

Lancôme Les Ô Ôver The Top Eau De Toilette giver en energisk blomster- og grøn duft, der fylder dig med modig energi og en følelse af frihed.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Parfume
Artikel nr.: LF4732
EAN: 3614274380408
Varenr.: 3326375
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme Les Ô ÔVER THE TOP EdT (100 ml)
-30%497 kr
Før 705 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancôme Les Ô ÔVER THE TOP EdT (100 ml) billede

Produktinformation

Les Ô by Lancôme forener duften med ægte følelser. Hver duft er skabt i vores solbeskinnede marker i Le Domaine de la Rose, og er udformet med vores egne ingredienser - omhyggeligt plejet under middelhavssolen, lige i hjertet af Grasse. Les Ô-kollektionen er designet af mesterparfumører og er mere end bare dufte: de er levende følelser, udviklet med hjælp fra videnskaben og omfavnet af forbrugerne. Ô ZENITH er et udbrud af lykke! Den løfter dit humør med en blanding af jasmin fra Le Domaine de la Rose i Grasse og en eksotisk monoi-akkord. Forestil dig solen på sit højeste, der fylder dig med glæde. Takket være IFF's Science of Wellness-program - som bruger avanceret forskning til at forbinde dufte med positive følelsesmæssige reaktioner - vil du opleve ren glæde til at kickstarte din dag. Med Ô Zenith vil du nå dit eget zenith på ethvert tidspunkt, uanset hvad. BLOMSTERAGTIG HVIDE BLOMSTER FRUGTAGTIG Renheden i Les Ô-flaskens design fremhæver de levende farver i hver duft. Med det ikoniske Lancôme Rose Agora-mønster indgraveret i glasset er flasken lige så meget et skønhedsobjekt, som det er et fartøj for tusindvis af dråber af positive følelser...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Eau de Toilette til hende
0
Artikel nr.: LF4732
EAN: 3614274380408
Varenr.: B097615
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Ô de Lancôme Over The Top Eau de Toilette - 100 ml
512 kr
Til butik
Lancôme Ô de Lancôme Over The Top Eau de Toilette - 100 ml billede

Produktinformation

En duft der vækker din indre styrke og frihedsfølelseLancôme Ô de Lancôme Over The Top Eau de Toilette er mere end en parfume – det er en sensorisk rejse, der vækker din indre kraft og uovervindelige energi. Denne exceptionelle duft skabes med ingredienser fra Lancômes egne solrige marker i Le Domaine de la Rose i hjertet af Grasse, hvor mesteparfumører realiserer kunsten at fange levende følelser i hver dråbe. Den unikke kombination af jasmin fra de mediterrane marker og den overraskende grønne, sprøde tomatbladakkord skaber en blomstret, grøn og frugtig komposition, der gør dig klar til at erobre verden. Takket være IFF's Science of Wellness-program leverer denne duft ikke blot en olfaktorisk oplevelse, men styrker dig med modig og uforfærdet energi. Den ikoniske flaske med det indgraverede Lancôme Rose Agora-mønster bliver en smuk beholder for tusindvis af dråber af positive følelser og et symbol på din personlige transformation.Hvad der gør denne parfume ekstraordinærSkabt med jasmin fra Lancômes egne marker i Le Domaine de la Rose, GrasseUnikt tomatbladakkord som giver en overraskende grøn og sprød dimensionUdviklet med IFF's Science of Wellness-program for at styrke din indre kraftBlomstret, grøn og frugtig duftprofil der vækker følelser af frihed og uovervindelighedSådan skaber du den perfekte duftoplevelseSpray Ôver The Top på huden med fokus på de områder, hvor pulsen er mest overfladisk: indersiden af håndleddene, under ørefligene og i knæhaserne for optimal duftspredning.Lad dig inspirere af kraften i at føle sig uovervindelig og fri. Opdag Lancôme Ô de Lancôme Over The Top i dag og forvandl hver dag til en ekstraordinær oplevelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Dameparfume
Størrelse: 100 ml
Artikel nr.: 193316
EAN: 3614274380408
Varenr.: 193316
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancome - Les Ô Over The Top Eau de Toilette - 100 ml
-15%595 kr
Før 700 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Ô Ôver The Top Eau de Toilette 100 ml
675 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Ô de Lancôme Over The Top Eau de Toilette - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Ô de Lancôme Over The Top Eau de Toilette - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK480 kr480 krKøb
2Bangerhead DK497 kr497 krKøb
3NordicFeel DK512 kr512 krKøb
4BilligParfume.dk595 kr595 krKøb
5Lyko DK675 kr675 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancôme Ô de Lancôme Over The Top Eau de Toilette - 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Lancôme Ô de Lancôme Over The Top Eau de Toilette - 100 ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 439 kr (registreret d. 18. marts 2026), højeste er 595 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 500 kr.

Den nuværende pris på 480 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Lancôme Ô de Lancôme Over The Top Eau de Toilette - 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Lancôme Ô de Lancôme Over The Top Eau de Toilette - 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026480 kr60 kr (11%)
19. maj 2026540 kr8 kr (1%)
18. maj 2026548 kr14 kr (3%)
17. maj 2026534 kr13 kr (2%)
14. maj 2026547 kr40 kr (8%)
11. maj 2026507 kr15 kr (3%)
10. maj 2026492 kr15 kr (3%)
9. maj 2026507 kr32 kr (7%)
8. maj 2026475 kr35 kr (8%)
28. apr. 2026440 kr125 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret