Gå til hovedindhold

Lancôme Crayons Sourcils Brow Shaping Powdery Pencil 05 1,19g

LancômeForlængere til øjenbrynEAN: 3614272110175
Pris fra 182 krtil 230 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 48 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 179 kr 17. mar.

Sammenlign priser på Lancôme Crayons Sourcils Brow Shaping Powdery Pencil 05 1,19g og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 182 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lancome Brow Shaping Powdery Pencil 1.19 g #05 Chestnut
182 kr
Til butik
Lancome Brow Shaping Powdery Pencil 1.19 g #05 Chestnut billede

Produktinformation

Varemærke: Lancome, Type: Make-up, Undergruppe: Eye Pencil, Navn: Lancome Brow Shaping Powdery Pencil 1.19 g.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Eyeliner / Kajal
EAN: 3614272110175
Varenr.: D30520
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme Brow Shaping Powder Pencil 05
-22%189 kr
Før 243 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancôme Brow Shaping Powder Pencil 05 billede

Produktinformation

Brow Shaping Powdery Pencil er en øjenbrynspen med børste, der gør det let at definere og forme brynene, så de opleves mere tætte og jævne. Brow Shaping Powdery Pencil holder længe og farver ikke af sig. Findes i fire nuancer.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Øjenbrynspenne
Vægt: 10g
Artikel nr.: L83204
EAN: 3614272110175
Varenr.: B043108
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme Crayons Sourcils Brow Shaping Powdery Pencil 05 1,19g
-20%189 kr
Før 237 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lancome Crayon Sourcils Brow Shaping Powdery Pencil
220 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Brow Shaping Powder Pencil 05 Chestnut
230 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Crayons Sourcils Brow Shaping Powdery Pencil 05 1,19g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Crayons Sourcils Brow Shaping Powdery Pencil 05 1,19g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK182 kr231 krKøb
2Bangerhead DK189 kr189 krKøb
3Cocopanda DK189 kr189 krKøb
4EauDeParfum.dk220 kr220 krKøb
5Lyko DK230 kr230 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancôme Crayons Sourcils Brow Shaping Powdery Pencil 05 1,19g

PriceData har fulgt prisen på Lancôme Crayons Sourcils Brow Shaping Powdery Pencil 05 1,19g i 181 dage. Laveste pris i perioden er 165 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 230 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 191 kr.

Den nuværende pris på 182 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Lancôme Crayons Sourcils Brow Shaping Powdery Pencil 05 1,19g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Lancôme Crayons Sourcils Brow Shaping Powdery Pencil 05 1,19g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026182 kr38 kr (17%)
8. maj 2026220 kr10 kr (4%)
7. maj 2026230 kr10 kr (5%)
27. apr. 2026220 kr10 kr (4%)
25. apr. 2026230 kr10 kr (5%)
11. apr. 2026220 kr17 kr (8%)
8. apr. 2026203 kr20 kr (11%)
7. apr. 2026183 kr20 kr (10%)
5. apr. 2026203 kr20 kr (11%)
4. apr. 2026183 kr20 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret