Gå til hovedindhold

Lancaster Sun Perfect Illuminating Cream SPF30 High Protection 50 ml

LancasterSolcremeEAN: 3616303450151
Pris fra 210 krtil 491 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 281 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 197 kr 9. maj

Sammenlign priser på Lancaster Sun Perfect Illuminating Cream SPF30 High Protection 50 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 210 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lancaster Sun Perfect Illuminating Cream SPF30 - - 50 ml
210 kr
Til butik
Lancaster Sun Perfect Illuminating Cream SPF30 - - 50 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Lancaster
Kategori: Kroppen
Farve: 4
Artikel nr.: 3616303450151
EAN: 3616303450151
Varenr.: 10063479
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lancaster Sun Perfect Illuminating Cream SPF30 50 ml
211 kr
Til butik
Lancaster Sun Perfect Illuminating Cream SPF30 50 ml billede

Produktinformation

Sun Perfect er Lancasters mest avancerede solserie, der kombinerer anti-aging med solbeskyttelse og kan bruges året rundt. Den avancerede Sun Perfect Sun Illuminating Cream SPF 30 indeholder Lancasters eksklusive og avancerede Full Light Technology, der beskytter mod 100 % af solens stråler* sammen med Anti-ageing Technology, det naturlige Sun Repair System og Glow Booster Complex. Det giver huden bredspektret beskyttelse mod UVB, UVA, synligt lys og infrarøde stråler, så huden ikke får solskader, og styrker samtidig hudens forsvar mod fremtidige solskader.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancaster
Kategori: Kropspleje
Artikel nr.: 3616303450151
EAN: 3616303450151
Varenr.: 3228191
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lancaster Sun Perfect Illuminating Cream SPF30 50 ml
249 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancaster - Sun Perfect Illuminating Cream Spf 30 50 Ml
329,95 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancaster Sun Perfect Illuminating Cream SPF 30 - 50 ml
-25%341,25 kr
Før 455 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancaster Sun Perfect Illuminating Cream SPF30 50 ml
-20%364 kr
Før 455 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancaster Sun Perfect Illuminating Cream SPF30 High Protection 5
455 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancaster Sun Perfect Illuminating Cream SPF30 High Protection 50 ml
491 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancaster Sun Perfect Illuminating Cream SPF30 High Protection 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancaster Sun Perfect Illuminating Cream SPF30 High Protection 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK210 kr249 krKøb
2Proshop DK211 kr250 krKøb
3Teknikproffset DK249 kr298 krKøb
4Gucca.dk329,95 kr329,95 krKøb
5NiceHair.dk341,25 kr341,25 krKøb
6Cocopanda DK364 kr364 krKøb
7Lyko DK455 kr455 krKøb
8NordicFeel DK491 kr491 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancaster Sun Perfect Illuminating Cream SPF30 High Protection 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Lancaster Sun Perfect Illuminating Cream SPF30 High Protection 50 ml i 179 dage. Laveste pris i perioden er 197 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 244 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 218 kr.

Den nuværende pris på 210 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Lancaster Sun Perfect Illuminating Cream SPF30 High Protection 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Lancaster Sun Perfect Illuminating Cream SPF30 High Protection 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026210 kr3 kr (1%)
27. maj 2026207 kr4 kr (2%)
25. maj 2026203 kr3 kr (1%)
22. maj 2026206 kr4 kr (2%)
21. maj 2026202 kr1 kr (0%)
13. maj 2026201 kr3 kr (1%)
12. maj 2026204 kr7 kr (4%)
9. maj 2026197 kr19 kr (9%)
7. maj 2026216 kr2 kr (1%)
6. maj 2026218 kr14 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret