Gå til hovedindhold

Lanberg FF01 series - rack - 600 x 800 flat pack with mesh door - 22U

LanbergEAN: 5901969439892
Pris fra 3.400 krtil 4.406 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.006 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.147 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Lanberg FF01 series - rack - 600 x 800 flat pack with mesh door - 22U og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3400 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lanberg FF01 series Rack Sort
3.400 kr
Til butik
Lanberg FF01 series Rack Sort billede

Produktinformation

Lanberg FF01 series - Rack kabinet - 600 x 800, flad pakke, med netdør - med 4 køleblæsere - fritstående, gulvstående - sort, RAL 9004 - 22U - 19"

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Artikel nr.: FF01-6822-23B
EAN: 5901969439892
Varenr.: 1001567997
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lanberg FF01-6822-23B 22U gulvstående rackskab - sort, 19"
3.799 kr
Til butik
Lanberg FF01-6822-23B 22U gulvstående rackskab - sort, 19" billede

Produktinformation

Stabil og sikker opbevaring af netværksudstyrLanberg FF01-6822-23B er et 22U gulvstående rackskab til 19"-udstyr, der hjælper dig med at organisere switcher, patchpaneler og andet elektronik på en sikker og overskuelig måde. Skabet er sort, har perforerede for- og bagdøre for luftcirkulation og leveres med lås i for-, bag- og sidepaneler for ekstra tryghed.Praktiske detaljer til professionel installationSkabet er udstyret med rackskinner (2 mm), fire blæsere, hjul for nem flytning og en generøs åbnevinkel på 215° i dørene, så adgangen til udstyret bliver enkel. Det er et godt valg til serverrum, tekniske skabe og virksomhedsnetværk, hvor et solidt og fleksibelt 19"-rack er nødvendigt.Type: Gulvstående rackRackkapacitet: 22UFormat: 19" (48,3 cm)Farve: SortIP-kode: IP20For- og bagdør: PerforeretLåse: For-, bag- og sidepaneler med nøgleDørens åbnevinkel: 215°Rackskinner: Ja, tykkelse 2 mmHjul: JaAntal blæsere: 4Mål (H × B × D): 115,9 × 60,0 × 80,0 cmVægt: 61 kgSkruer medfølger: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Kategori: Elektronik og Tilslutningsbokse
Vægt: 67.39g
EAN: 5901969439892
Varenr.: 2081292
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lanberg FF01-6822-23B 22U gulvstående rackskab - sort, 19"
3.819 kr
Til butik
Lanberg FF01-6822-23B 22U gulvstående rackskab - sort, 19" billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Kategori: Elektronik og Tilslutningsbokse
Vægt: 67.39g
EAN: 5901969439892
Varenr.: 2081292
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lanberg FF01 series - rack - 600 x 800 flat pack with mesh door - 22U
4.406 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg FF01 series - rack - 600 x 800 flat pack with mesh door - 22U koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg FF01 series - rack - 600 x 800 flat pack with mesh door - 22U koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.400 kr3.400 krKøb
2Boligcenter DK3.799 kr3.799 krKøb
3Vivas DK3.819 kr5.018 krKøb
4Proshop DK4.406 kr4.406 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lanberg FF01 series - rack - 600 x 800 flat pack with mesh door - 22U

PriceData har fulgt prisen på Lanberg FF01 series - rack - 600 x 800 flat pack with mesh door - 22U i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.147 kr (registreret d. 23. februar 2026), højeste er 4.378 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.563 kr.

Den nuværende pris på 3.400 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Lanberg FF01 series - rack - 600 x 800 flat pack with mesh door - 22U. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Lanberg FF01 series - rack - 600 x 800 flat pack with mesh door - 22U de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20263.400 kr1 kr (0%)
24. maj 20263.399 kr5 kr (0%)
14. maj 20263.394 kr32 kr (1%)
8. maj 20263.362 kr12 kr (0%)
25. apr. 20263.350 kr138 kr (4%)
24. apr. 20263.488 kr4 kr (0%)
22. apr. 20263.492 kr142 kr (4%)
8. apr. 20263.350 kr13 kr (0%)
7. apr. 20263.337 kr13 kr (0%)
2. apr. 20263.350 kr203 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret