Gå til hovedindhold

Lanberg DSP2-1008-12V 8-Port Gigabit Ethernet Unmanaged Switch

LanbergHubs og switchesEAN: 5901969424171
Pris fra 133 krtil 150 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 17 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 132 kr 14. maj

Sammenlign priser på Lanberg DSP2-1008-12V 8-Port Gigabit Ethernet Unmanaged Switch og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 133 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lanberg DSP2-1008-12V Switch 8-porte Gigabit
133 kr
Til butik
Lanberg DSP2-1008-12V Switch 8-porte Gigabit billede

Produktinformation

Lanberg DSP2-1008-12V - Switch - ikke administreret - 8 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar - AC 100 - 240 V

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Artikel nr.: DSP2-1008-12V
EAN: 5901969424171
Varenr.: 995792059
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lanberg DSP2-1008-12V 8-Port Gigabit Ethernet Unmanaged Switch
150 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg DSP2-1008-12V 8-Port Gigabit Ethernet Unmanaged Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg DSP2-1008-12V 8-Port Gigabit Ethernet Unmanaged Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK133 kr133 krKøb
2Proshop DK150 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lanberg DSP2-1008-12V 8-Port Gigabit Ethernet Unmanaged Switch

PriceData har fulgt prisen på Lanberg DSP2-1008-12V 8-Port Gigabit Ethernet Unmanaged Switch i 166 dage. Laveste pris i perioden er 132 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 193 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 161 kr.

Den nuværende pris på 133 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Lanberg DSP2-1008-12V 8-Port Gigabit Ethernet Unmanaged Switch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Lanberg DSP2-1008-12V 8-Port Gigabit Ethernet Unmanaged Switch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026133 kr1 kr (1%)
14. maj 2026132 kr1 kr (1%)
13. maj 2026133 kr17 kr (11%)
28. apr. 2026150 kr16 kr (10%)
23. apr. 2026166 kr13 kr (7%)
22. apr. 2026179 kr14 kr (7%)
21. mar. 2026193 kr26 kr (16%)
2. feb. 2026167 kr35 kr (27%)
29. jan. 2026132 kr35 kr (21%)
30. dec. 2025167 kr11 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret