Gå til hovedindhold

Lanberg CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 2m Patchkabel Grey RAL 7035

LanbergNetværkskablerEAN: 5901969406245
Pris fra 19 krtil 110 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 91 kr (83% besparelse)

Sammenlign priser på Lanberg CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 2m Patchkabel Grey RAL 7035 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 19 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lanberg CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 2m Patchkabel Grey RAL 7035
19 kr
Til butik
Lanberg CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 2m Patchkabel Grey RAL 7035 billede

Produktinformation

Lanberg - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 2 m - UTP - CAT 6 - formet, knastfri, strenget - grå, RAL 7035

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Artikel nr.: PCU6-10CC-0200-S
EAN: 5901969406245
Varenr.: 993864629
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lanberg netværkskabel RJ45 Cat 6 UTP 2 m - grå
79 kr
Til butik
Lanberg netværkskabel RJ45 Cat 6 UTP 2 m - grå billede

Produktinformation

Stabil forbindelse med netværkskabel Cat 6Forbind router, switch eller computer med et pålideligt kabelvalg til hjemmet og kontoret. Dette grå Lanberg RJ45-kabel på 2 m giver en stabil Gigabit-netværksforbindelse uden opsætning - bare sæt i og kør. Den fleksible konstruktion og diskrete farve gør det nemt at lægge langs vægge eller bag udstyr.Hvorfor vælge et UTP Cat 6 patchkabel?Kablet er udført som UTP (U/UTP) med 26 AWG ledere i CCA og har en specificeret frekvens på 250 MHz, så du får solid performance til daglig internetbrug, streaming og kontorarbejde. Stik i begge ender er RJ45 han/han med støbte bøjleaflastere, der hjælper med at beskytte forbindelsen i hverdagen.Type: Patchkabel til netværkStik: RJ45 han – RJ45 hanStandard: Cat 6Skærmning: U/UTP (UTP)Længde: 2 mFarve: GråLeder: CCA, 26 AWGFrekvens: 250 MHzYderkappe: PVC, HDPEYdre diameter: 4,8 mmPlug and play: JaAntal i pakken: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.15g
EAN: 5901969406245
Varenr.: 2178039
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lanberg netværkskabel RJ45 Cat 6 UTP 2 m - grå
99 kr
Til butik
Lanberg netværkskabel RJ45 Cat 6 UTP 2 m - grå billede

Produktinformation

Stabil forbindelse med netværkskabel Cat 6Forbind router, switch eller computer med et pålideligt kabelvalg til hjemmet og kontoret. Dette grå Lanberg RJ45-kabel på 2 m giver en stabil Gigabit-netværksforbindelse uden opsætning - bare sæt i og kør. Den fleksible konstruktion og diskrete farve gør det nemt at lægge langs vægge eller bag udstyr.Hvorfor vælge et UTP Cat 6 patchkabel?Kablet er udført som UTP (U/UTP) med 26 AWG ledere i CCA og har en specificeret frekvens på 250 MHz, så du får solid performance til daglig internetbrug, streaming og kontorarbejde. Stik i begge ender er RJ45 han/han med støbte bøjleaflastere, der hjælper med at beskytte forbindelsen i hverdagen.Type: Patchkabel til netværkStik: RJ45 han – RJ45 hanStandard: Cat 6Skærmning: U/UTP (UTP)Længde: 2 mFarve: GråLeder: CCA, 26 AWGFrekvens: 250 MHzYderkappe: PVC, HDPEYdre diameter: 4,8 mmPlug and play: JaAntal i pakken: 1 stk.

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.15g
EAN: 5901969406245
Varenr.: 2178039
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lanberg patch cable - 2 m - grey RAL 7035 - Grå - 2m
110 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 2m Patchkabel Grey RAL 7035 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 2m Patchkabel Grey RAL 7035 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK19 kr19 krKøb
2Boligcenter DK79 kr79 krKøb
3Vivas DK99 kr178 krKøb
4Proshop DK110 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lanberg CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 2m Patchkabel Grey RAL 7035

PriceData har fulgt prisen på Lanberg CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 2m Patchkabel Grey RAL 7035 i 177 dage. Laveste pris i perioden er 19 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 20 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 19 kr.

Den nuværende pris på 19 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Lanberg CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 2m Patchkabel Grey RAL 7035. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Lanberg CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 2m Patchkabel Grey RAL 7035 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. jan. 202619 kr1 kr (5%)
30. jan. 202620 kr1 kr (5%)
26. jan. 202619 kr1 kr (5%)
25. jan. 202620 kr1 kr (5%)
8. dec. 202519 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret