Gå til hovedindhold

Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 5m Patchkabel Grey RAL 7035

LanbergNetværkskablerEAN: 5901969404463
Pris fra 20 krtil 99 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 79 kr (80% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 5m Patchkabel Grey RAL 7035 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 5m Patchkabel Grey RAL 7035
20 kr
Til butik
Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 5m Patchkabel Grey RAL 7035 billede

Produktinformation

Lanberg - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 5 m - UTP - CAT 5e - knastfri - grå, RAL 7035

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Artikel nr.: PCU5-10CC-0500-S
EAN: 5901969404463
Varenr.: 993864592
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lanberg patch cable - 5 m - grey RAL 7035 - Grå - 5m
32 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel RJ45 Cat 5e U/UTP 5 m - Lanberg, grå
-11%79 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel RJ45 Cat 5e U/UTP 5 m - Lanberg, grå billede

Produktinformation

Stabilt netværkskabel til hjem og kontorFå en pålidelig kablet forbindelse med dette RJ45 Cat 5e patchkabel fra Lanberg. Kablet er 5 m langt og i grå farve, perfekt til at forbinde computer, router, switch eller anden netværksenhed, hvor du ønsker en stabil forbindelse uden udfald. U/UTP-opbygningen gør kablet let og fleksibelt, så det er nemt at lægge diskret langs væggen eller bag møbler.Hvorfor vælge et Cat 5e patchkabel?Cat 5e-standarden understøtter op til 100 MHz og er et solidt valg til almindelig internet- og kontorbrug. Her får du et plug-and-play netværkskabel med han/han RJ45-stik, som fungerer direkte uden ekstra opsætning.Type: Patchkabel, netværkStik: RJ45 han til RJ45 hanKategori: Cat 5eSkærmning: U/UTP (UTP)Længde: 5 mFarve: GråLeder: CCA (kobberbelagt aluminium)Frekvens: 100 MHzKappemateriale: HDPE og PVCYderdiameter: 4,8 mmAWG: 26Antal i pakken: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.13g
EAN: 5901969404463
Varenr.: 1930954
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel RJ45 Cat 5e U/UTP 5 m - Lanberg, grå
-9%99 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 5m Patchkabel Grey RAL 7035 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 5m Patchkabel Grey RAL 7035 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK20 kr20 krKøb
2Proshop DK32 kr71 krKøb
3Boligcenter DK79 kr79 krKøb
4Vivas DK99 kr178 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 5m Patchkabel Grey RAL 7035

PriceData har fulgt prisen på Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 5m Patchkabel Grey RAL 7035 i 179 dage. Laveste pris i perioden er 20 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 22 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 21 kr.

Den nuværende pris på 20 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 5m Patchkabel Grey RAL 7035. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 5m Patchkabel Grey RAL 7035 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. mar. 202620 kr2 kr (9%)
21. mar. 202622 kr2 kr (10%)
5. mar. 202620 kr2 kr (9%)
2. mar. 202622 kr2 kr (10%)
28. feb. 202620 kr2 kr (9%)
14. feb. 202622 kr2 kr (10%)
13. feb. 202620 kr2 kr (9%)
9. feb. 202622 kr2 kr (10%)
8. feb. 202620 kr2 kr (9%)
7. feb. 202622 kr2 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret