Gå til hovedindhold

Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 25cm Patchkabel Grey RAL 7035

LanbergNetværkskablerEAN: 5901969422450
Pris fra 32 krtil 109 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (71% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 25cm Patchkabel Grey RAL 7035 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 32 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 25cm Patchkabel Grey RAL 7035
32 kr
Til butik
Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 25cm Patchkabel Grey RAL 7035 billede

Produktinformation

Lanberg - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 25 cm - UTP - CAT 5e - formet, knastfri, strenget - grå, RAL 7035 (pakke med 10)

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Artikel nr.: PCU5-20CC-0025-S
EAN: 5901969422450
Varenr.: 995356775
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel Lanberg Cat5e U/UTP, RJ-45 han/han, 0,25 m, hvid
-18%89 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel Lanberg Cat5e U/UTP, RJ-45 han/han, 0,25 m, hvid billede

Produktinformation

Fordele ved netværkskabel Cat5eFå en stabil kablet forbindelse mellem router, switch, pc eller andre netværksenheder med dette korte Cat5e netværkskabel fra Lanberg. Den kompakte længde på 0,25 m er ideel til patchpaneler, rackskabe og til at holde kabelføringen ryddelig på skrivebordet. Kablet er klar til brug med RJ‑45 han til han stik og understøtter Plug and Play.Til dig der vil have orden og enkelhedDen hvide PVC-kappe giver et neutralt og diskret udtryk, og den U/UTP‑opbyggede ledning leverer solid ydeevne til almindelige netværksopgaver op til 100 MHz. Perfekt som kort patchkabel i hjemmenetværk og kontormiljøer, hvor du ønsker en pålidelig kablet forbindelse uden overskydende kabel.Kabelstandard: Cat5eSkærmning: U/UTP (UTP)Frekvens: 100 MHzStik: RJ‑45 han til RJ‑45 hanLængde: 0,25 mLeder: CCA (kobberbelagt aluminium)AWG: 26Kappe: PVCYdre diameter: 4,8 mmFarve: HvidPlug and Play: JaPakkeantal: 10 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.13g
EAN: 5901969422450
Varenr.: 1885012
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lanberg patch cable - 25 cm - grey RAL 7035 - Grå - 0.25m
94 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel Lanberg Cat5e U/UTP, RJ-45 han/han, 0,25 m, hvid
-16%109 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 25cm Patchkabel Grey RAL 7035 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 25cm Patchkabel Grey RAL 7035 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK32 kr32 krKøb
2Boligcenter DK89 kr89 krKøb
3Proshop DK94 kr133 krKøb
4Vivas DK109 kr188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 25cm Patchkabel Grey RAL 7035

PriceData har fulgt prisen på Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 25cm Patchkabel Grey RAL 7035 i 66 dage. Laveste pris i perioden er 32 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 37 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 34 kr.

Den nuværende pris på 32 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 25cm Patchkabel Grey RAL 7035. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 25cm Patchkabel Grey RAL 7035 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 202632 kr1 kr (3%)
17. apr. 202633 kr2 kr (6%)
4. apr. 202635 kr1 kr (3%)
3. apr. 202634 kr3 kr (8%)
29. mar. 202637 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret