Gå til hovedindhold

Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 20m Patchkabel Grøn RAL 6024

LanbergNetværkskablerEAN: 5901969404791
Pris fra 37 krtil 109 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 72 kr (66% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 20m Patchkabel Grøn RAL 6024 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 37 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 20m Patchkabel Grøn RAL 6024
37 kr
Til butik
Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 20m Patchkabel Grøn RAL 6024 billede

Produktinformation

Lanberg - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 5e - strenget - grøn, RAL 6024

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Artikel nr.: PCU5-10CC-2000-G
EAN: 5901969404791
Varenr.: 993864607
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lanberg patch cable - 20 m - green RAL 6024 - Grøn - 20m
52 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel RJ45 Cat 5e UTP 20 m - Lanberg, grøn
-18%89 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel RJ45 Cat 5e UTP 20 m - Lanberg, grøn billede

Produktinformation

Stabilt netværkskabel til hjem og kontorForbind pc, router, switch eller smart‑tv med et pålideligt kablet netværk. Dette RJ45 Cat 5e patchkabel fra Lanberg leverer solid performance til daglig internet- og netværksbrug over lange stræk. Den grønne farve gør det nemt at identificere kablet i en installation, og de støbte stik med låseclips giver en sikker forbindelse.Hvorfor vælge et 20 m UTP patchkabel?Med 20 m længde kan du nemt nå mellem rum eller rundt om lister uden ekstra samlinger. U/UTP-kablet er oplagt til interne forbindelser, hvor du ønsker enkel installation og fleksibilitet. Plug-and-play gør det hurtigt at komme online - ingen konfiguration nødvendig.Type: Patchkabel til netværkStik: RJ45 han til RJ45 hanKategori: Cat 5eSkærmning: U/UTP (UTP)Længde: 20 mFarve: GrønLeder: CCAAWG: 26Frekvens: 100 MHzYderdiameter: 4,8 mmKappe: HDPE og PVCFunktion: Plug and PlayPakkens indhold: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: Lanberg
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.41g
EAN: 5901969404791
Varenr.: 1891276
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel RJ45 Cat 5e UTP 20 m - Lanberg, grøn
-16%109 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 20m Patchkabel Grøn RAL 6024 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 20m Patchkabel Grøn RAL 6024 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK37 kr37 krKøb
2Proshop DK52 kr91 krKøb
3Boligcenter DK89 kr89 krKøb
4Vivas DK109 kr188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 20m Patchkabel Grøn RAL 6024

PriceData har fulgt prisen på Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 20m Patchkabel Grøn RAL 6024 i 105 dage. Laveste pris i perioden er 37 kr (registreret d. 26. marts 2026), højeste er 51 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 44 kr.

Den nuværende pris på 37 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 20m Patchkabel Grøn RAL 6024. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Lanberg CAT 5e Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 20m Patchkabel Grøn RAL 6024 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. mar. 202637 kr14 kr (27%)
19. feb. 202651 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret